Nowe wydanie Harry'ego Pottera? Ostatni tom już wkrótce!

Data: 2024-05-19 09:55:11 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Media Rodzina, czyli wydawnictwo odpowiedzialne za cały cykl o Harrym Potterze właśnie zapowiedziało premierę ostatniego z tomów w nowym wydaniu! Kiedy książka trafi na półki księgarń?

Obrazek w treści Nowe wydanie Harryfot. fragment plakatu z nowymi książkami / Media Rodzina / facebook.com

Cykl opowiadający o Harrym Potterze nadal pozostaje jedną z najpopularniejszych serii na całym świecie. Książki J.K. Rowling do dziś cieszą się dużym zainteresowaniem. Wydawnictwo Media Rodzina zajęło się nawet reedycją wszystkich tomów. Już wkrótce premiera ostatniej części!

Harry Potter i Insygnia Śmierci – już wkrótce premiera nowego wydania

Wydawnictwo Media Rodzina w 2020 roku z okazji dwudziestolecia serii wydało pierwszy tom cyklu w czterech szatach graficznych odpowiadającym czterem domom: Gryffindor, Slytherin, Hufflepuff, Ravenclaw. Nowe wydanie było wzbogacone o ciekawostki, dodatkowe grafiki oraz quiz.

Wydawnictwo zdecydowało się wypuścić wszystkie tomy cyklu w tym wydaniu. Każdy więc mógł skompletować całą serię w kolorach swojego ulubionego domu. Jeśli chodzi o dodatki to w trzeciej części mogliśmy przeczytać o tworzeniu patronusa. Czwarty tom zawierał między innymi najbardziej kultowe cytaty z całej serii, a piąty opowiadał o intrygujących bohaterach. Przedostatnia część zawierała fragmenty wypowiedzi Dracona Malfoy’a, Albusa Dumbledore’a i Luny Lovegood oraz informacje o magicznych księgach. 

Już wkrótce ma się ukazać ostatnia powieść z cyklu, a mianowicie Harry Potter i Insygnia Śmierci. Tym razem w każdej z książek odpowiadającej danemu domowi znajdzie się inny quiz. Na kartach publikacji możemy się również zapoznać z postaciami, które wykazały się ogromną odwagą na przestrzeni całej serii. 

Poniżej możecie zobaczyć jak prezentują się książki:

 

Harry Potter i Insygnia Śmierci – kiedy premiera?

Harry Potter i Insygnia Śmierci w kolorach czterech domów ukaże się już wkrótce. Premiera książek została zaplanowana na 19 czerwca 2024 roku. Właśnie wtedy pojawią się one w księgarniach w całej Polsce. Póki co są dostępne w przedsprzedaży na Empiku. 

Przeczytaj także:


Z roku na rok przybywa fanów serii, co pokazuje jak ogromnym zainteresowaniem cieszą się wszelkie nowości związane z uniwersum Hogwartu. Jakiś czas temu ogłoszono, że powstanie nowy serial bazujący na całym cyklu. Jeśli natomiast chodzi o główną serię, to składają się na nią kolejno: Harry Potter i kamień filozoficzny, Harry Potter i Komnata Tajemnic, Harry Potter i więzień Azkabanu, Harry Potter i Czara Ognia, Harry Potter i Zakon Feniksa, Harry Potter i Książę Półkrwi oraz Harry Potter i Insygnia Śmierci.

Harry Potter i kamień filozoficzny (Gryffindor) - książka

Tagi: harry potter, literatura,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Harry Potter i kamień filozoficzny (Gryffindor)
J.K. Rowling (Robert Galbraith)0
Okładka książki - Harry Potter i kamień filozoficzny (Gryffindor)

Edycja specjalna z okazji dwudziestolecia wydania książki Harry Potter i Kamień Filozoficzny - pozycja obowiązkowa dla najwierniejszych fanów Hogwartu...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Najukochańsza
Joanna Jagiełło
Najukochańsza
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Ulice
Anna Skowrońska
Ulice
Dolina szpiegów
Robert Michniewicz
Dolina szpiegów
Pokaż wszystkie recenzje