Emilka Sza: Jak wiele to nic?

Obyczajowa komedia w konwencji magicznego realizmu. Emilka jest mimem. Mieszka w niewidzialnym domu i nie umie wydawać dźwięków. Zaprzyjaźnia się z Natalią, niewidomą gitarzystką lekkoduchem. Wciąż wpada w nowe, przedziwne kłopoty. Komiks to mieszanka absurdalnego humoru z czułą opowieścią o relacjach międzyludzkich pokazujący, że świat można też postrzegać w nietypowy, niekonwencjonalny sposób. Komiks autorstwa scenarzysty Macieja Kura (autora serii ,,Kajko i Kokosz - Nowe Przygody" oraz ,,Lil i Put") oraz rysowniczki Magdaleny ,,Meago" Kani.

Informacje dodatkowe o Emilka Sza: Jak wiele to nic?:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2021-10-13
Kategoria: Komiksy

Kup książkę Emilka Sza: Jak wiele to nic?

Emilka Sza: Jak wiele to nic? - opinie o książce

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2021-11-06, Ocena: 4, Przeczytałem,

DZIEWCZYNA MIM I NIEWIDOMA GITARZYSTKA

,,Emilka Sza" to najnowsza rodzima propozycja komiksowa dla najmłodszych. Rodzima, ale mogąca wyzbyć się kompleksów względem podobnych serii frankofońskich czy szeroko pojmowanego komiksu europejskiego, bo stoi na bardzo zbliżonym poziomie. Tak pod względem fabularnym, jak i graficznym.

Poznajcie Emilkę. Jest mimem, mieszka w domu, którego nie widać, nie mówi, ale wydaje się być taka, jak my. Jej przyjaciółka, Natalia, jest niewidoma, ale jest też gitarzystką. Co wyniknie z ich relacji?

Lil i Put. Jak przelać kota do kieliszka? tom 1
Maciej Kur0
Okładka ksiązki - Lil i Put. Jak przelać kota do kieliszka? tom 1

Komedia fantasy dla czytelnika w każdym wieku. Małoludy Lil i Put to idealnie dobrany duet - obaj są z wykształcenia darmozjadami, a z profesji nierobami...