Gangsterskie tajemnice

Tom 2 cyklu Nieczysta Gra

Zabawne wpadki wypełniające życie Joanny to przeszłość tak odległa, jakby była snem. Teraz rzeczywistość, w której znalazła się kobieta, przypomina koszmar.
Joanna nigdy nie przypuszczała, że przyjdzie jej się zmierzyć z tak ogromnym niebezpieczeństwem, ale los okazał się okrutny. Zdradzona i oszukana trafiła w ręce groźnych ludzi, a każdy kolejny dzień oznacza dla niej walkę o siebie i bliskich.
Jednak to dopiero początek planu przygotowanego przez kogoś, kto od dawna pragnie krwawej zemsty. Gdy wszystkie tajemnice wyjdą na jaw, Jo będzie musiała zdecydować, czy jej złamane serce potrafi jeszcze wybaczyć i zaufać mężczyźnie, którego pokochała.

W końcu to on wciągnął ją w to piekło.

Informacje dodatkowe o Gangsterskie tajemnice:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2021-04-28
Tłumaczenie: brak

Tagi: literatura polska romans mafijny

Kup książkę Gangsterskie tajemnice

Gangsterskie tajemnice - opinie o książce

Gangsterskie tajemnice to brawurowa, pełna emocji oraz zaskakujących zwrotów akcji, fenomenalna kontynuacja dylogii mafijnej Meg Adams „Nieczysta gra”. Po Gangsterskich porachunkach, które zawładnęły wyobraźnią setek czytelniczek, nadeszła pora na ostateczne wyrównanie rachunków. Kto wyjdzie zwycięsko z tej walki, a kto straci życie? Zapraszam na recenzję.

Gangsterskie tajemnice

Zabawne wpadki wypełniające życie Joanny Maj to przeszłość tak odległa, jakby była snem. Teraz rzeczywistość, w której znalazła się kobieta, przypomina koszmar. Została porwana, a jej brutalni porywacze nie cofną się absolutnie przed niczym. Torturowanie jej sprawia im niebywałą przyjemność i satysfakcję. Kto i dlaczego ją porwał i dąży do krwawej zemsty? Odpowiedź na to pytanie będzie zaskakująca. Joanna znajdzie się w piekle na Ziemi. A to dopiero początek… Wciągnięta w sam środek mafijnych porachunków dziewczyna nie spodziewa się, jak wiele przejdzie, ile cierpienia będzie musiała znieść. A gdy wszystko już stanie się jasne, gdy spadną maski z twarzy, Jo stanie przed kolejnym dylematem – będzie musiała skonfrontować swoje uczucia do braci Górskich z rzeczywistością. Czy przeżyje i na nowo ułoży sobie życie z Piotrem lub Aleksem? A może bracia Górscy zginą w mafijnych porachunkach? Czy w ogóle ktoś wyjdzie cało z gangsterskich porachunków?

Mroczniejsza odsłona Meg Adams

Gangsterskie tajemnice to finałowy tom dylogii mafijnej, w której autorka znakomicie połączyła romans z sensacją. Tom ten jednak zdecydowanie różni się od poprzedniego. Mniej jest tutaj scen erotycznych, za to zdecydowanie więcej brutalności, która wiedzie prym w tym pełnym niebezpieczeństw świecie. Znajdziemy tu mnóstwo akcji, pościgów, krwawych scen i całe morze intryg. W świecie mafii nikomu nie można ufać. Bardzo podoba mi się mroczniejsze oblicze Meg Adams. Autorka sprawiła, że nie mogłam oderwać się od książki, czytałam bez chwili wytchnienia, pochłonięta bez reszty akcją i przeżyciami głównych bohaterów. Czytałam z wypiekami na twarzy i bijącym sercem, nie spodziewając się tak mocnych wrażeń.

Dylogia mafijna pełna emocji

Przyjemnie patrzeć, jak Meg Adams rozwija się jako autorka. Z każdą wydaną książką pisze coraz lepiej i tworzy niebanalne historie, od których nie sposób się oderwać. Wprowadza do swoich książek zaskakujące twisty fabularne oraz pikantne sceny miłosne, pobudzające wyobraźnię. Nie oszczędza swoich bohaterów, wymyślając dla nich coraz to trudniejsze życiowe sprawdziany. Sprawia, że czytelnicze serca biją bardzo mocno. Zafascynowała mnie Gangsterską tajemnicą. Jestem niezmiernie ciekawa, czym zaskoczy nas w kolejnej książce.

Meg Adams w formie życia. Gorąco polecam!

lady-in-red.pl

Ochroniarz 2. Wilk
Meg Adams0
Okładka ksiązki - Ochroniarz 2. Wilk

Meg Adams powraca z historią ze świata bohaterów bestsellerowego Ochroniarza!To nie narzeczony będzie ją chronił.Niebezpieczny pracodawca. Sekrety, które...

Architektura uczuć
Meg Adams0
Okładka ksiązki - Architektura uczuć

Kiedy David Arnaud, światowej sławy architekt, przyjeżdża do Polski, aby zrealizować prestiżowy projekt, nawet nie podejrzewa, że ta wizyta na zawsze odmieni...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;