Historyjki harmonijki. W zoo

Odwiedźcie z dzieckiem zoo i zobaczcie, jakie zwierzęta w nim mieszkają. Czeka na Was słoń, panda, tygrys i żyrafa. Przed wami dłuuuga i wesoła zabawa!

Wyjątkowa książka w formie harmonijki! Czytaj dziecku prostą, rymowaną historyjkę, umieszczoną na kolejnych stronach rozkładanej książeczki.

,,Historyjki harmonijki" to idealne, pierwsze książki dla malucha. Dziecko ogląda, nazywa zwierzęta i przedmioty, uczy się rozpoznawać kolory i kształty. Może samo opowiadać, co widzi na ilustracjach i budować własną historyjkę.

Informacje dodatkowe o Historyjki harmonijki. W zoo:

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data wydania: 2023-02-10

Kup książkę Historyjki harmonijki. W zoo

Okładka ksiązki - Magiczne zwierzęta. Koloruje mama, koloruję ja. Malowanki relaksacyjne dla dzieci i dorosłych

Seria trzech kolorowanek relaksacyjnych to propozycja dla całej rodziny. Maluchy uwielbiają spędzać czas z rodzicami i bezustannie wciągają ich do zabawy...

Szwedzki. Kurs podstawowy
Okładka ksiązki - Szwedzki. Kurs podstawowy

Szwedzki Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie przypomnieć sobie podstawy języka...