Jak zwiększyć swoją siłę, czyli o skutecznej komunikacji w biznesie

Książka wprowadza czytelnika w świat relacji międzyludzkich, z jakimi mamy do czynienia w pracy zawodowej. Zostały w niej przedstawione najważniejsze teorie i techniki służące skutecznej komunikacji we współczesnym świecie biznesu, przydatne każdemu niezależnie od stażu pracy i doświadczenia zawodowego, jak i pełnionej funkcji.

Budowanie i utrzymywanie satysfakcjonujących relacji z współpracownikami i klientami to podstawa sprawnego zarządzania, dlatego po książkę powinien sięgnąć każdy menadżer. Skuteczny szef musi umieć jasno się wypowiadać, aktywnie słuchać, dostrzegać ukryty sens wypowiedzi, wspierać, przekonywać i motywować do działania. Jak to wszystko osiągnąć? Trzeba efektywnie się komunikować!

Poprzez praktyczne wskazówki oraz przykłady z życia, czytelnik nauczy się:

-budować dobre relacje,
-rozumieć intencje i zachowania drugiej strony,
-pokonywać pojawiające się trudności,
-przeobrażać konflikt w efektywną dyskusję.
Pomimo tematyki biznesowej, książkę tę powinien przeczytać każdy – przecież komunikacja i budowanie relacji towarzyszy nam w każdym momencie życia.

Informacje dodatkowe o Jak zwiększyć swoją siłę, czyli o skutecznej komunikacji w biznesie:

Wydawnictwo: Słowa i Myśli
Data wydania: 2013-02-03
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-63566-02-9

Kup książkę Jak zwiększyć swoją siłę, czyli o skutecznej komunikacji w biznesie

Jak zwiększyć swoją siłę, czyli o skutecznej komunikacji w biznesie - opinie o książce

Avatar użytkownika - ktoscos
ktoscos
Przeczytane:2013-03-03,
polecam - świetna lektura, ale lepiej czytać partiami ;)