o Obejmuje 80 tematów zgrupowanych w sześciu rozdziałach.

o Jednostki zawierają stałe elementy: teksty biblijne i katechizmowe, Pomyśl, Zapamiętaj, Posłuchaj świętych, Pomódl się oraz Wykonaj.

o Hasła WARTO oraz WIEM, ŻE pomagają uczniowi odkryć proponowaną wartość we własnym życiu.

Informacje dodatkowe o Jestem chrześcijaninem. Świadczę o Bogu. Podręcznik do religii dla kl. 1 i 2 szkoły branżowej II stopnia:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2023-09-25
Kategoria: Podręczniki

Kup książkę Jestem chrześcijaninem. Świadczę o Bogu. Podręcznik do religii dla kl. 1 i 2 szkoły branżowej II stopnia

Piksele. Miasto
Bogusław Nosek0
Okładka ksiązki - Piksele. Miasto

Z tą książeczką dzieci stworzą pikselowe obrazki, używając kredek i ponad 1300 naklejek! Znajdą w niej różnokolorowe trójkąty i kwadraty...

Bogusław Nosek0
Okładka ksiązki - Podręcznik do religii dla kl. 2 szkoły branżowej I stopnia pt. Jestem chrześcijaninem. Żyję nadzieją

Jestem chrześcijaninem. Żyję nadzieją. Podręcznik do religii dla klasy II szkoły branżowej I stopnia nr AZ-52-01/18-KI-12/21 z dn. 14 lipca 2021 r. Podręcznik...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;