Jezus na zawsze. Radość w Jego obecności

JEZUS JEST Z TOBĄ. ZAWSZE!

Ta książka nie powstałaby, gdyby nie radość płynąca ze spotkania żywego Jezusa i z doświadczenia Jego niezwykłej miłości. Sarah Young - autorka bestsellerów Jezus mówi do ciebie, Jezus jest blisko, Drogi Jezu i Jezus żyje - mimo cierpienia i uciążliwej choroby odnajduje szczęście dzięki osobistej rozmowie z Jezusem.

W tej książce znajdziesz pełne miłości słowa Jezusa przeznaczone do czytania na każdy dzień roku. Za ich sprawą możesz codziennie doświadczać wielkiego wsparcia, jakie Pan chce dawać każdemu z nas, mimo towarzyszących nam trudów i bolesnych doświadczeń. Słowa tej książki sprawią, że poczujesz niesamowitą radość płynącą z bycia ukochanym przyjacielem Jezusa.

Jestem twoją radością! Te słowa mogą napełnić światłem twoje życie. Ponieważ jestem z tobą, zawsze mogę napełniać cię radością przed swoim obliczem. Możesz się otworzyć na moją obecność przez zaufanie i miłość do Mnie. Spróbuj powiedzieć:

,,Jezu, jesteś moją radością".

fragment

Jezus na zawsze. Radość w Jego obecności - opinie o książce

Jezus jest blisko. Czerpać nadzieję z obecności Jezusa
Sarah Young0
Okładka ksiązki - Jezus jest blisko. Czerpać nadzieję z obecności Jezusa

Strzegę wszystkich, którzy Mnie miłują. Niech ta obietnica Mojej czujnej opieki będzie dla ciebie pociechą - zwłaszcza w ciężkich chwilach. Składam ci...

Sarah Young0
Okładka ksiązki - Jezus mówi do ciebie. Módl się i maluj!. Książka do kolorowania dla dorosłych. Doświadcz pokoju w Jego obecności

Doświadcz pokoju w obecności Jezusa, który zawsze jest z tobą! Wszystko zaczęło się od wielkiego bestsellera Jezus mówi do ciebie, a potem kolejne...