Katuj mnie śmiechem

Pewnego kwietniowego poranka 1924 roku Daisy Dalrymple Flecher musi zmierzyć się ze swoim największym lękiem i osobą, która go ucieleśnia – dentystą. Trudno jednak mówić o uczuciu ulgi, gdy po przybyciu na wizytę odkrywa, że jej niedoszły dręczyciel w białym kitlu nie żyje. Półleżąc na fotelu dentystycznym, wciąż ma na twarzy maskę do podawania podtlenku azotu, zaś butla z gazem ustawiona jest na maksymalną moc. Zastanawiające, że śmierć w tak dziwnych okolicznościach zostaje uznana za wypadek przy pracy.

Informacje dodatkowe o Katuj mnie śmiechem:

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Data wydania: 2014-01-11
ISBN: 978-83-7769-941-6

Kup książkę Katuj mnie śmiechem

Katuj mnie śmiechem - opinie o książce

Avatar użytkownika - nureczka
nureczka
Przeczytane:2014-09-17, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2014,
Zazwyczaj, możliwość uniknięcia wizyty u dentysty cieszy, ale nie wtedy, gdy zastajemy naszego doktora martwego w gabinecie. Kolejna porcja przygód Daisy Darlymple, która, gwoli ścisłości już od kilku tomów nosi nazwisko Fletcher, nie zaskakuje ani na plus, ani na minus. Ci, którzy polubili serię, z pewnością poznają kolejną przygodę, natomiast ci, którym książki Caroli Dunn nie przypadły do gustu, raczej nie zmienią zdania dzięki lekturze tego tomu (już 12!).
Avatar użytkownika - mag-maggie
mag-maggie
Przeczytane:2014-01-26, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2014,
Tylko dla wielbicieli gatunku. Na jeden wieczór. Osadzony w realiach Anglii z lat 20-tych XX wieku kryminał, podobno w stylu Aghaty Christie... Ale gdzież mu tam ! Główna bohaterka to żona naczelnego inspektora Scotland Yardu, która zawsze "trafia na morderstwo", tym razem swojego dentysty. i pomaga mężowi rozwiązać zagadkę. Dwunasty tom z serii o przygodach Wielmożnej Daisy Darlympe.
Oklaski zbierze morderca
Carola Dunn0
Okładka ksiązki - Oklaski zbierze morderca

Daisy Dalrymple i inspektor Scotland Yardu Alec Fletcher wybierają się na 'Requiem' Verdiego. Sopranem będzie sławna śpiewaczka Bettina Westlea. Jednak...

Zaślubiny z kostuchą
Carola Dunn0