Kłamca 3 Ochłap sztandaru. Audiobook

Gdy Lucyfer daje swym zastępom sygnał do rozpoczęcia Apokalipsy, anioły mają na to prostą szpiegowską receptę – załatwić Antychrysta. To nic, że kwili jeszcze w swym dziecinnym łóżeczku. Przykład starego dobrego króla Heroda nie odszedł przecież w zapomnienie – historia wciąż jest najlepszą nauczycielką życia.

Dla Lokiego – pierwszego cyngla skrzydlatych, taka misja to małe piwo. Ot, drobna robótka przed zaległym urlopem. Tyle że przez te podstępne elfy Antychryst zniknął, a w łóżeczku leży pokraczny odmieniec.

Urlop szlag trafił, i to gdy Czterej Jeźdźcy Apokalipsy właśnie ruszają... Niosą WOJNĘ aniołów i demonów, w której giną... jak zwykle niewinni. ZARAZA ogarnia Paryż, w Ameryce szaleje GŁÓD.

ŚMIERĆ czyha na każdym kroku, a komórka Kłamcy tym razem nie odpowiada Trzecia część „Kłamcy” Jakuba Ćwieka także dostępna w wersji audio.

Nagranie to kolejna odsłona pojedynku między aniołami i demonami, w którym nie wszystko jest tak, jak by się wydawało, bo szybka wychodzi na jaw, że pierwsze deklaracje obu stron nie są już aktualne. Wrogość szybko przeradza się w otwarty konflikt i nie ma już mowy o mediacjach. Kłamca musi odłożyć urlopowe plany i zająć się tym, co do tej pory tak dobrze mu wychodziło.

Posłuchajcie „Ochłapu sztandaru” - jeśli polubiliście przygody Lokiego w poprzednich tomach cyklu, nie rozczarujecie się i tym razem. To wartka akcja i znakomity, charakterystyczny dla autora humor. Słuchacze udadzą się wraz z bohaterami w kilka niespodziewanych miejsc i przeżyją przygody, których nikt się nie spodziewa. Spotkamy Jeźdźców Apokalipsy i Antychrysta, który jak na razie jest słodkim niemowlęciem.

Informacje dodatkowe o Kłamca 3 Ochłap sztandaru. Audiobook:

Wydawnictwo: Fabryka Słów
Data wydania: 2011-10-26
Czas trwania:6 h 49 min. min.
Czyta: Andrzej Hausner

Kup książkę Kłamca 3 Ochłap sztandaru. Audiobook

Kłamca 3 Ochłap sztandaru. Audiobook - opinie o książce

Gotuj z papieżem
Jakub Ćwiek0
Okładka ksiązki - Gotuj z papieżem

Gotuj z papieżem i… Jakubem Ćwiekiem!Szef kuchni, autor Kłamcy, serwuje smakowity zbiór 10 wybornych zaiste opowiadań.W ostrym Gotuj z papieżem...

Miasto na końcu drogi
Jakub Ćwiek0
Okładka ksiązki - Miasto na końcu drogi

Czy można być rewolwerowcem tak dobrym i szybkim, by rzucić wyzwanie samemu Śmierci? To pytanie zadają sobie mieszkańcy Garrety Hill położonego na samym...