Klęczy cisza niezmącona

Informacje dodatkowe o Klęczy cisza niezmącona:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2017-01-31
Kategoria: Poezja
ISBN: 978-83-938869-1-3
Tytuł oryginału: Klęczy cisza niezmącona

Kup książkę Klęczy cisza niezmącona

Klęczy cisza niezmącona - opinie o książce

Tomik jest formatu A5 i zawiera 48 wierszy (rymowanych) pisanych głównie w czasie pięciomiesięcznej podróży samochodem z przyczepą kempingową przez stany Australii Południowej, Australii Zachodniej, Wiktorii i Tasmanii, łącznie ponad 20.000 km. Każdy wiersz jest oznaczony datą i miejscem powstania (Red Centre, Hawker, Fleurieu Peninsula, Streaky Bay, Kalgoorlie, Merredin, Freemantle, Busselton, Pemberton, Frenchman Bay, Esperance i inne). Będzie podobać się szczególnie miłośnikom poezji nastrojowej, refleksyjnej. Tematy to: przeżycia, miłość, czas, przeznaczenie, przyroda, podróże, Bóg i podobne. Poezje były wielokrotnie prezentowane na spotkaniach autorskich w połączeniu z prezentacją slajdów z podróży. Opinie czytelników można znaleźć na stronie autorskiej www.MichaelTequila.com pod przyciskiem Poezje.
Niezwykła decyzja Abuelo Caduco. Humoreski i inne opowiadania.
Michael Tequila0
Okładka ksiązki - Niezwykła decyzja Abuelo Caduco. Humoreski i inne opowiadania.

Jest to zbiór 14 opowiadań, głównie humoresek, nawiązujących do spraw takich jak natura kobiet i mężczyzn, uzależnienie od telefonu komórkowego, poczucie...

Sędzia od Świętego Jerzego
Michael Tequila0
Okładka ksiązki - Sędzia od Świętego Jerzego

Premier Słabosilny i pretendent do jego stanowiska, Leon Garolis, postanowili zmierzyć się w organizowanych corocznie Sportowych Igrzyskach Partii i Organizacji...