Klub Płaskiego Brzucha: Płaski brzuch w 21 dni

Unikalny poradnik jak szybko uzyskać wymarzoną sylwetkę oraz dobre samopoczucie bez stosowania drastycznych diet.

Chcesz mieć wspaniałą figurę? Świetnie prezentować się w bikini? Pragniesz pozbyć się zbędnych kilogramów ? W tej książce znajdziesz odpowiedź jak możesz to osiągnąć w krótkim czasie bez diet wyniszczających organizm i konieczności ciągłych wyrzeczeń.Autorka uważa, że przyczyną nadwagi jest styl życia, który prowadzimy: szybkie posiłki, żywność obfitująca w konserwanty i chemiczne wypełniacze i brak ruchu. Prezentuje podejście holistyczne proponując automotywację, zlokalizowanie przyczyny nadwagi, zdrowe i racjonalne odżywianie, uwzględniając kontrolowane spożywanie ulubionych potraw oraz aktywność fizyczną. Krok po kroku przeprowadza nas przez proces zmierzający do utraty wagi i odzyskania wewnętrznej równowagi.

Informacje dodatkowe o Klub Płaskiego Brzucha: Płaski brzuch w 21 dni:

Wydawnictwo: K.E.Liber
Data wydania: 2013 (data przybliżona)
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-60215-98-2
Tytuł oryginału: The Flat Tummy Club Diet
Tłumaczenie: Szczepański Michał

Kup książkę Klub Płaskiego Brzucha: Płaski brzuch w 21 dni

Klub Płaskiego Brzucha: Płaski brzuch w 21 dni - opinie o książce

Zupy dla zdrowia i urody: Plan oczyszczania i regeneracji organizmu
Kate Adams0
Okładka ksiązki - Zupy dla zdrowia i urody: Plan oczyszczania i regeneracji organizmu

Plan oczyszczania i regeneracji organizmu za pomocą lekkich i pożywnych zup. Dieta bazująca na zupach jest zdrową alternatywą dla wysokocukrowych diet...