Zupy dla zdrowia i urody: Plan oczyszczania i regeneracji organizmu

Plan oczyszczania i regeneracji organizmu za pomocą lekkich i pożywnych zup. Dieta bazująca na zupach jest zdrową alternatywą dla wysokocukrowych diet sokowych i dobrym pomysłem dla tych, którzy nie gustują w zimnych sokach i koktajlach, zwłaszcza w chłodne dni. Co ważne, ten program oczyszczania i szybkiego odchudzania gwarantuje jednocześnie prawidłowe odżywianie. Utrata wagi uzyskiwana jest w zdrowy, harmonijny sposób, bez uczucia głodu i pustki w żołądku. Ten kompaktowy poradnik dwóch brytyjskich autorek nie tylko przedstawia łatwy do stosowania plan posiłków, listy zakupów oraz wskazówki, jak najszybciej uzyskać oczekiwane rezultaty, lecz także prawie 100 przepisów na smaczne i treściwe zupy i buliony, bogate w błonnik oraz substancje odżywcze stymulujące metabolizm. Diecie zupowej towarzyszy więc nie spadek, a ożywczy powrót energii, a jej skutkiem jest trwała utrata wagi i regeneracja organizmu.

Informacje dodatkowe o Zupy dla zdrowia i urody: Plan oczyszczania i regeneracji organizmu:

Wydawnictwo: Bukowy Las
Data wydania: 2016-11-04
Kategoria: Medycyna i zdrowie
Tytuł oryginału: The Ultimate Soup Cleanse: 60 Recipes to Reduce, Restore, Renew & Resolve
Tłumaczenie: Beata Hrycak

Kup książkę Zupy dla zdrowia i urody: Plan oczyszczania i regeneracji organizmu

Zupy dla zdrowia i urody: Plan oczyszczania i regeneracji organizmu - opinie o książce

Klub Płaskiego Brzucha: Płaski brzuch w 21 dni
Kate Adams0
Okładka ksiązki - Klub Płaskiego Brzucha: Płaski brzuch w 21 dni

Unikalny poradnik jak szybko uzyskać wymarzoną sylwetkę oraz dobre samopoczucie bez stosowania drastycznych diet. Chcesz mieć wspaniałą figurę? Świetnie...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska