Co się wydarzy w kolejnych odcinkach 3 sezonu „Bridgertonów”? Szykuje się sporo dramatów!

Data: 2024-05-26 08:02:02 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Na Netfliksie niedawno zadebiutowała pierwsza część trzeciego sezonu Bridgertonów. Kolejne odcinki maja trafić na platformę streamingową w połowie czerwca. Okazuje się, że na bohaterów czeka sporo zawirowań. 

Nicola Coughlan na planie serialu Bridgertonowiefot. materiały prasowe Netflix 

Bridgertonowie to jeden z najpopularniejszych seriali na Netfliksie. Trzeci sezon cieszy się ogromnym zainteresowaniem i nadal znajduje się w TOPce platformy. Produkcja powstaje na bazie cyklu romansów autorstwa Julii Quinn

Bridgertonowie – co się wydarzy w 2. połowie 3. sezonu?

3 sezon Bridgertonów skupia się na romansie Penelope Featherington i Colina Bridgertona. I chociaż pierwsza część skończyła się całkiem pozytywnie, to jednak nad bohaterami cały czas wisi tajemnica związana z tożsamością lady Whistledown. Musimy również pamiętać, że ten sekret zna także Eloise, czyli jedna z Bridgertonów. Do tej pory nie wydała ona byłej przyjaciółki, jednak po ogłoszeniu zaręczyn wszystko może ulec zmianie. 

Luke Newton, czyli serialowy Colin udzielił wywiadu Radio Times i zdradził jakie wyzwania czekają na bohaterów w kolejnej części: 

Podoba mi się, że w tym roku historia Whistledown stanowi tak ważny element serialu – przez większość czasu jest to niemal głównym wątkiem. To naprawdę interesujące, ponieważ Colin w pewnym momencie udaje, że to, co mówi o nim Whistledown, nie ma na niego żadnego wpływu, ale wszyscy widzimy, że jest inaczej. Widać, że go to dotknęło.

Aktor stwierdził, że Colin był najbardziej zirytowany tym, że lady Whistledown ma również wpływ na jego najbliższych. Wśród całej socjety to on okazał się najbardziej zirytowany. Newton dodaje:

Chociaż [Colin] udaje, że tak nie jest, to jest on nią najbardziej sfrustrowany. Nie mogło więc być większej przeszkody do pokonania między nimi.

Nicola Coughlan, odgrywająca postać Penelopy, również wypowiedziała się na temat dramatów między głównymi bohaterami sezonu. Okazuje się, że dla jej bohaterki to co się wydarzy wcale nie będzie łatwe. Stwierdziła ona:

To szalone, ponieważ myślę, że jej od 1. sezonu wydaje się, że „To jest Penelope, a to Lady Whistledown. To dwie odrębne istoty i nigdy się nie spotkają”. Ale to nie jest realistyczne. Widzimy, że w 2 sezonie są one bardziej powiązane, a w 3 stają naprzeciwko siebie. Ona wciąż próbuje myśleć: „Wszystko w porządku, dlaczego miałabym mu powiedzieć?”. To zdecydowanie będzie ogromną przyczyną konfliktów.

Bridgertonowie: 3 sezonskąd podział na dwie części?

Fanów serialu mocno zaskoczył podział produkcji na dwie części. Odcinki poprzednich sezonów ukazywały się jednego dnia na platformie. Tym razem pierwsza część miała premierę w maju, a kolejna traf na Netfliksa już 13 czerwca 2024 roku. Jess Brownell, także w rozmowie z Radio Times, wyjaśniła, że z początku wcale nie planowała podziału sezonu na dwie części. To Netflix zaproponował tego typu rozwiązanie. Showrunnerka dodaje: 

Właściwie skończyliśmy pisać sezon i pomyśleliśmy, że zostanie wyemitowany od razu, ale Netflix zwrócił się do nas i zapytał, czy bylibyśmy skłonni podzielić go w połowie, co okazało się naprawdę ekscytujące. [...] pod koniec czwartego odcinka dochodzi do naprawdę ważnego wydarzenia i moim zdaniem jest to naturalny moment aby pozwolić ludziom przegrupować i spekulować na temat tego, co ma nadejść.  

Kobieta dodaje również co nas czekać w dalszych odcinkach 3 sezonu:

Dramat zdecydowanie wyróżnia się w drugiej połowie. Wydaję mi się, że sekret Penelopy bardzo na niej ciąży, ale myślę też, że w drugiej połowie zobaczymy dużo więcej romansu. Wiesz, Pen i Colin próbują sobie z poradzić z tym wszystkim. Maja też trochę czasu, żeby żyć chwilą. 

Miłosne tajemnice [okładka serialowa] - książka

Przeczytaj także:


źródła: www.radiotimes.com ; www.radiotimes.com

Tagi: bridgertonowie, ekranizacje książek,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Miłosne tajemnice [okładka serialowa]
Julia Quinn0
Okładka książki - Miłosne tajemnice [okładka serialowa]

SERIAL NA PODSTAWIE CYKLU BRIDGERTONOWIE DOSTĘPNY W SERWISIE NETFLIX!   Kiedy największego przystojniaka w Londynie zaczyna prześladować w snach pewna...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Reklamy
Recenzje miesiąca
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Ulice
Anna Skowrońska
Ulice
Dolina szpiegów
Robert Michniewicz
Dolina szpiegów
Słodziak
Agata Widzowska ;
Słodziak
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Pokaż wszystkie recenzje