3 sezon „Bridgertononów” już dziś na Nefliksie!

Data: 2024-05-16 08:01:02 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Już dziś na Netfliksie swoją premierę ma trzeci sezon serialu Bridgertonowie. W tej serii będziemy śledzić historię Penelope i Colina. Sprawdźcie co jeszcze wiadomo na temat produkcji!

Bohaterowie serialu Bridgertonowiefot. materiały prasowe Netflix 

Bridgertonowie to niezwykle popularny serial kostiumowy, który możemy oglądać na Netfliksie. Produkcja bazuje na serii romansów autorstwa Julii Quinn i przedstawia losy tytułowej rodziny. Każdy z sezonów skupia się na innej postaci z rodzeństwa Bridgertonów. Nową showrunnerką została Jess Brownell

Bridgertonowie – o czym opowiada 3 sezon?

W trzecim sezonie Bridgertonów będziemy obserwować losy Penelope Featherington oraz Colina Bridgertona. Dziewczyna po wielu latach w końcu przestała kochać się w swoim przyjacielu. Wszystko przez to, że podsłuchała jakie okropne rzeczy mówił na jej temat w towarzystwie. Zdecydowała się więc ustatkować i znaleźć sobie męża, który zapewni jej wystarczającą niezależność. W końcu Pen nie chce rezygnować ze swojego podwójnego życia jako Lady Whistledown.

W tym samym czasie Colin wraca z letnich wojaży. Chłopak jest w szoku, gdy Penelope tak zimno go traktuje. Jest rozczarowany zachowaniem przyjaciółki i pragnie odzyskać jej sympatię i przyjaźń. Chce więc jej pomóc w poszukiwaniach męża. Nagle  jego rady zaczynają się sprawdzać, a dziewczyna zyskuje pewnego adoratora. Colin będzie się musiał poważnie zastanowić nad tym, czy faktycznie czuje do Penelope tylko i wyłącznie przyjaźń. 

Bridgertonowie: 3 sezon kto występuje w produkcji?

Do trzeciego sezonu Bridgertonów wracają ulubieni bohaterowie. W główne postaci wcielą się: Nicola Coughlan oraz Luke Newton. Do swojej roli powraca również Jonathan Bailey oraz Simone Ashley

Jeśli chodzi o nowych członków obsady, to tym razem jako Francescę Bridgerton zobaczymy Hannę Dodd. W Lorda Deblinga wcieli się natomiast Sam Phillips. W tym sezonie występują również: Golda Rosheuvel, Claudia Jessie, Florence Hunt, Luke Thompson, Will Tilston oraz Adjoa Andoh

Bridgertonowie: 3 sezon premiera już dziś!

Już dziś – 16 maja 2024 roku – na Netfliksa trafi pierwsza część trzeciego sezonu Bridgertonów. Twórcy tym razem zdecydowali się podzielić tę serię na dwie części. Kolejna z nich będzie dostępna dopiero 13 czerwca 2024 roku. 

Na cały sezon składa się osiem odcinków. Pierwsze cztery już dziś zadebiutowały na platformie. Premiera kolejnych czterech odbędzie się za około miesiąc.

Bridgertonowie 3 sezonksiążka

Bridgertonowie to serial tworzony na bazie cyklu książek. Najnowszy sezon stanowi adaptację powieści zatytułowanej Miłosne tajemnice. Warto wspomnieć, że jest to czwarta część cyklu. Twórcy celowo zmienili kolejność tomów, by najpierw skupić się na bohaterach, którzy od pierwszego sezonu pojawiali się w produkcji. 

Miłosne tajemnice - książka

Przeczytaj także:


Tagi: bridgertonowie, ekranizacje książek,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Miłosne tajemnice
QUINN JULIA3
Okładka książki - Miłosne tajemnice

Penelope Featherington od zawsze kocha się w przyjacielu swego brata. Lecz czy szara myszka może zwrócić na siebie uwagę rozchwytywanego kawalera? Obserwuje...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Reklamy
Recenzje miesiąca
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Imperium
Conn Iggulden
Imperium
Déja vu
Jolanta Kosowska
 Déja vu
Meduzy nie mają uszu
Adle Rosenfeld
Meduzy nie mają uszu
Pokaż wszystkie recenzje