„Piep*zyć Mickiewicza” – doczeka się kontynuacji? W planach dwa kolejne filmy!

Data: 2024-05-24 16:01:14 | Ten artykuł przeczytasz w 2 min. Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Na początku tego roku do kin trafiła młodzieżowa produkcja zatytułowana Piep*zyć Mickiewicza. Film cieszył się na tyle dużą popularnością, że w planach jest już jego kontynuacja!

Fragment filmu "Piep*zyć Mickiewicza"fot. Forum Film Poland / Sławomir Mrozek

Piep*zyć Mickiewicza to obyczajowa produkcja kierowana zarówno do nastolatków oraz dorosłych widzów. Film niedawno zadebiutował na Netfliksie. Niezwykle szybko trafił na listę TOP10 produkcji w Polsce! 

Piep*zyć Mickiewicza – będą kolejne części?

Piep*zyć Mickiewicza to produkcja, która cieszyła się naprawdę ogromnym zainteresowaniem zarówno w kinach jak i w streamingu. Okazuje się, że twórcy już planują dwa kolejne filmy z cyklu!

Kolejną część ma zrealizować firma producencka Artrama. Za reżyserię ponownie będzie odpowiadać Sara Bustamante-Drozdek. Scenariusz także zostanie napisany przez Kacpra Szymańskiego. Chociaż w planach jest również trzecia część, to na ten moment nie wiadomo, czy będą za nią odpowiadać te same osoby. 

Piep*zyć Mickiewicza – znamy tytuły filmów! 

W sieci pojawiły się również potencjale tytuły kolejnych filmów opowiadających o nastolatkach. Robocze tytuły następnych produkcji to: i to Piep*zyć Mickiewicza 2. Szkoła życia oraz Piep*zyć Mickiewicza 3. Egzamin dojrzałości.

Możliwe, że w filmach będziemy śledzić dalsze losy klasy IIB, którą czekają kolejne wyzwania. W ostatniej części obserwowalibyśmy więc bohaterów, którzy muszą się zmierzyć z egzaminem maturalnym.

Najprawdopodobniej w roli nauczyciela języka polskiego powróci Dawid Ogrodnik. Możliwe, że na ekranie pojawią się również dobrze znani nastoletni bohaterowie. Niewykluczone jednak, że w kolejnych filmach ważną rolę odegrają również nowe postacie! Podobno castingi już trwają!

 

źródło: naekranie.pl

Tagi: filmy, literatura,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Najukochańsza
Joanna Jagiełło
Najukochańsza
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Ulice
Anna Skowrońska
Ulice
Dolina szpiegów
Robert Michniewicz
Dolina szpiegów
Pokaż wszystkie recenzje