Klub wielbłądów

Tom 1 cyklu Klub Wielbłądów

Klub Wielbłądów to kolejne spotkanie z wyznawcami teorii spiskowych, ekscentrycznymi członkami tytułowego klubu. Tej zakonspirowanej czteroosobowej grupie,  tropiącej nieprawidłowości na najwyższym szczeblu amerykańskiej administracji, przewodzi Oliver Stone, dozorca cmentarny o interesującej przeszłości.

Przypadek sprawia, że członkowie Klubu Wielbłądów są świadkami zabójstwa. Okazuje się, że za zbrodnią stoi Narodowe Centrum Wywiadu. Mordercy chcą pozbyć się niewygodnych świadków, a członkowie klubu - rozwiązać zagadkę. Wychodzi na jaw, że spisek w łonie tajnych służb może zagrozić bezpieczeństwu Stanów Zjednoczonych i doprowadzić do ogólnoświatowego konfliktu.

Czy Stone i jego przyjaciele zdążą zapobiec odpaleniu rakiet z głowicami nuklearnymi?

Informacje dodatkowe o Klub wielbłądów:

Wydawnictwo: Buchmann
Data wydania: 2013-06-12
Tytuł oryginału: The Camel Club
Tłumaczenie: Lech Żołędziowski

Kup książkę Klub wielbłądów

Klub wielbłądów - opinie o książce

Klub Wielbłądów to nieformalna organizacja, która śledzi ruchy polityczne. Przewodniczy jej Oliver Stone, który obserwuje prezydenta i jego otoczenie.

Członkowie grupy są świadkami morderstwa. Ślady prowadzą do służb wywiadowczych. Czy sprawa łączy się z zamachem na prezydenta i jego porwaniem? Terroryzm, wielka polityka, groźba wojny. Świetna powieść, która trzyma w napięciu i daje do myślenia.

Avatar użytkownika - salemeczka
salemeczka
Przeczytane:2017-07-06, Ocena: 4, Przeczytałam, 2017,
Ściana
David Baldacci0
Okładka ksiązki - Ściana

Najlepszy analityk CIA siedzi w więzieniu federalnym oskarżony o sześć morderstw. Jest geniuszem obdarzonym pamięcią ejdetyczną i był filarem rządowego...

W pułapce pamięci
David Baldacci0
Okładka ksiązki - W pułapce pamięci

Wciągająca powieść o losach policjanta i detektywa. Amos Decker w wyniku ciosu głowę zyskał niezwykłą zdolność: nigdy niczego nie zapomina. Dar Deckera...