Kody młodości

Lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce wyglądać młodo i cieszyć się pełnią życia!

Kody młodości to książka o tym, jak się odżywiać, jak ćwiczyć i w ogóle jak żyć, by zachować zdrowie i młodzieńczy wygląd, a nawet cofnąć swój zegar biologiczny.

Doktor Marek Bardadyn, jest ekspertem w dziedzinie zdrowego stylu życia i odchudzania, twórcą zdobywającej wielu zwolenników diety strukturalnej. Jest autorem wielu publikacji medycznych i bestsellerowych książek Odchudzanie weekendowe i Odchudzająca książka kucharska. Jego autorskie rubryki porad medycznych w poczytnych czasopismach i programy telewizyjne cieszą się ogromną popularnością.

Z jego porad korzystają gwiazdy show-biznesu, znani politycy i sportowcy z całego świata.

Przedstawiona w tej książce metoda wzmacniania, regeneracji i odmładzania organizmu człowieka jest rezultatem doświadczeń wynikających z wieloletniej praktyki lekarskiej autora, między innymi w dziedzinie medycyny sportowej i anti-aging.

drbardadyn.com

Informacje dodatkowe o Kody młodości:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2018-08-28
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Kody młodości

Kody młodości - opinie o książce

Koktajle odchudzające
Marek Bardadyn0
Okładka ksiązki - Koktajle odchudzające

Wyjątkowe przepisy doktora Marka Bardadyna, twórcy diety strukturalnej. Lektura obowiązkowa dla tych, którzy pragną schudnąć, i dla wszystkich...

Nałóg jedzenia
Marek Bardadyn0
Okładka ksiązki - Nałóg jedzenia

Doktor Bardadyn radzi jak uwolnić się od nałogu jedzenia. Nałóg jedzenia to pierwsze profesjonalne i kompleksowe opracowanie na temat najbardziej...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;