Kropka do kropki. Gimnastyka ręki – świetna zabawa

„Kropka do kropki” to wspaniały zbiór obrazków, w których łączyć będziemy kolejno numerowane kropki. W zdumienie wprawią nas rysunki, które stopniowo, przez wytrwałe pociągnięcia ołówka, odsłaniać będą przed nami zaskakujące przedmioty, postaci i scenki.

Łączenie kropek to wspaniała zabawa, idealna podczas jazdy samochodem, przydatna podczas wielu drobnych chwil relaksu. To znakomite ćwiczenie rozwijające motorykę małą i doskonalące zdolności manualne. Korzystnie wpływa na koncentrację oraz sprzyja wyciszeniu.

Odbiorcy

– dzieci, które nie tylko świetnie będą się bawić, łącząc kropki w obrazkach, ale i ćwiczyć będą koncentrację i rozwijać zdolności manualne.
– rodzice, którzy chcą zaproponować dzieciom oryginalny pomysł na chwilę relaksu.

Dlaczego warto nabyć tę książkę

– to zbiór sympatycznych obrazków, w których należy łączyć kolejno ponumerowane kropki.
– to doskonała zabawa, sposób na wyciszenie oraz metoda na ćwiczenie koncentracji i rozwój zdolności manualnych.
– zamieszczone w niej obrazki zaskakują fantazją i polotem.

Informacje dodatkowe o Kropka do kropki. Gimnastyka ręki – świetna zabawa:

Kropka do kropki. Gimnastyka ręki – świetna zabawa - opinie o książce

Pochwała niepokory
Praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Pochwała niepokory

Książka zawiera eseje biograficzne dotyczące 12 interesujących postaci polskiej historii XIX i XX w. Bohaterowie reprezentowali różne dziedziny aktywności...

Najlepsze przepisy na nalewki i przetwory
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Najlepsze przepisy na nalewki i przetwory

Okres od wczesnej wiosny do późnej jesieni to czas, kiedy przyroda budzi się do życia, dojrzewa i wydaje owoce. Warto ten czas wykorzystać i zamknąć...