Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller

Rok z Katarzyną Miller - rok radości i rozwoju.

Każdy nowy rok, to symboliczny nowy początek. Jeśli otworzysz się na zmiany - może być on lepszy. A któż może być lepszą przewodniczką po roku 2022 niż zachwycająca mądrością i humorem Katarzyna Miller.

Dzięki jej poradom przypomnisz sobie jak zająć się swoim Wewnętrznym Dzieckiem, jak pokochać i docenić siebie.

Porozmawiamy o marzeniach, a także o tym co tu i teraz. O tym co ważne i istotne. O tym co codzienne i niezwykłe.

Pozwól Katarzynie Miller towarzyszyć sobie przez cały rok. I niech jej moc będzie z Tobą!

Katarzyna Miller

Najsłynniejsza polska psycholożka. Charyzmatyczna, odważna, dowcipna i pogodna, ale też szczera do bólu. Psychoterapeutka z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej.

Ukończyła psychologię i filozofię na UW. Treningu psychologicznego i prowadzenia psychoterapii uczyła się w Ośrodku Synapsis od prof. dr. hab. Kazimierza Jankowskiego, a następnie od rzeszy nauczycieli polskich i zagranicznych (w tym Carla Rogersa). Wykładowczyni na licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet. Felietonistka miesięcznika ,,Zwierciadło". Autorka i współautorka wielu bestsellerowych poradników, m.in. Chcę być kochana tak, jak chcę, Nie bój się życia, Instrukcja obsługi faceta, Kup kochance męża kwiaty (Wydawnictwo Zwierciadło).

Informacje dodatkowe o Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller:

Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller - opinie o książce

Słone ciasteczka: 10 opowiadań erotycznych
Katarzyna Miller0
Okładka ksiązki - Słone ciasteczka: 10 opowiadań erotycznych

Ceniona i lubiana psychoterapeutka, psycholożka, poetka i felietonistka – w zupełnie nowej odsłonie! Słone ciasteczka to zbiór pikantnych...

Nie bój się życia
Katarzyna Miller0
Okładka ksiązki - Nie bój się życia

Cieszące się wielką popularnością felietony "Nie bój się życia" publikowane były na łamach miesięcznika "Zwierciadło". W pierwszym z nich autorka...