Masza i Niedźwiedź. Moja bajeczka

Tom 0 cyklu Moja bajeczka

„Masza i Niedźwiedź. Moja bajeczka” to krótka opowieść o małej łobuziarze, która nie zna dnia bez psoty w gospodarstwie nadzwyczaj cierpliwego Niedźwiedzia. Tym razem na celowniku jest zupełnie nowy telewizor Niedźwiedzia. Masza nie można przegapić takiej wielkiej szansy, aby pokazać wszystkim wokół, że twórcze podejście do życia rozwiązuje wszystkie problemy. Zwłaszcza, gdy weźmie się za asystenta Pandę! Oboje wcielą się w gwiazdy małego (choć całkiem dużego), nowoczesnego (choć nieco wybrakowanego) ekranu. Masza w towarzystwie Pandy poprowadzą wiadomości i transmisję walki bokserskiej, zostaną kucharzami w programie kulinarnym i performerami w telewizyjnym cyrku.
Weź do ręki tę małą książeczkę i przekonaj się, co znów nabroili Masza i jej mały przyjaciel Panda oraz jak na ich nowe wybryki zareagował Niedźwiedź.

Czy bajka jest długa, czy krótka, ma swoją magiczną moc. Książeczki z serii „Moja bajeczka” mogą towarzyszyć dzieciom w domu, na spacerze i w podróży. Przeczytaj i przenieś się z dzieckiem w bajkowy świat! Poznaj Maszę i Niedźwiedzia!

Informacje dodatkowe o Masza i Niedźwiedź. Moja bajeczka:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2017 (data przybliżona)
ISBN: 978-93-281-2173-7
Tytuł oryginału: Variety Show
Tłumaczenie: Paulina Zagórska

Kup książkę Masza i Niedźwiedź. Moja bajeczka

Masza i Niedźwiedź. Moja bajeczka - opinie o książce

Batman. Epidemia
Okładka ksiązki - Batman. Epidemia

,,Batman - Epidemia" to kolejny po ,,Batman - Knigtfall" crossover ukazujący się na łamach różnych tytułów związanych z Batmanem. Akcja skupia się na wybuchu...

Okładka ksiązki - Essays on Joseph Conrad in Memory of Prof. Zdzisław Najder (1930-2021). Eseje o Josephie Conradzie ku pamięci Prof. Zdzisława Najdera (1930-2021)

This volume of essays -- dedicated to the memory of Professor Zdzisław Najder (1930-2021) -- is a collective gift made by Conrad scholars from the United...