Mój biblijny skarb

Mój biblijny skarb to doskonałe wprowadzenie we wspaniały świat słowa Bożego. Do tej pięknie zilustrowanej książeczki wybrano dwadzieścia najbardziej ukochanych przez wszystkich opowieści biblijnych i ulubionych Jezusowych przypowieści. Przystępny, odpowiedni dla dzieci język oraz pogodne i ciekawe ilustracje gwarantują, że będzie to ulubiona książeczka każdego malucha.

Dzięki uchwytowi książkę można wszędzie ze sobą zabrać, co daje dzieciom dużo radości i zabawy.

Informacje dodatkowe o Mój biblijny skarb:

Wydawnictwo: Święty Wojciech
Data wydania: 2015-04-02
ISBN: 978-83-7516-763-4

Kup książkę Mój biblijny skarb

Mój biblijny skarb - opinie o książce

Avatar użytkownika - jeke5
jeke5
Przeczytane:2015-05-02, Ocena: 5, Przeczytałam,
W świat słowa Bożego warto wprowadzać dzieci jak najwcześniej i doskonale służyć temu może książeczka dla najmłodszych pt.,,Mój biblijny skarb". Zawiera ona dwadzieścia najbardziej znanych opowieści biblijnych i przypowieści Jezusa. Ułożone są one chronologicznie i czytanie książeczki zaczynamy od stworzenia świata i pierwszych ludzi na ziemi Adama i Ewy. Dzieci dowiadują się, dlaczego Noe wybudował arkę i dał w niej schronienie zwierzętom. W jaki sposób Mojżesz wyprowadził lud z Egiptu i przeszedł przez morze. Jest także opowieść o supersilnym Samsonie, Dawidzie i Goliacie, Danielu, którego nie zjadły lwy, gdy został pojmany i wrzucony do ich klatki oraz wiele innych równie interesujących opowieści Przypowieści związane z Jezusem zaczynają się od jego narodzenia w Betlejem, a kolejne powiązane są z wydarzeniami z jego życia m.in. spotkania z dziećmi, które szczególnie ukochał, uzdrowienia chorych, nakarmienie głodnych ludzi aż do Zmartwychwstania. Wybrane teksty są przystępne i zrozumiałe dla małych dzieci, pobudzają wyobraźnię i zadawanie pytań. Książeczka ma kolorowe ilustracje wykonane przez Nancy Munger. Kartki są grube, tekturowe i dzięki temu nie zostaną zniszczone przez małe rączki. Książeczka ma z boku rączkę, dzięki której maluszek może ją nosić ze sobą, gdzie tylko zechce. Polecam dla najmłodszych dzieci. http://magiawkazdymdniu.blogspot.com
Moja Biblia na drogę
Karin T. Juhl0
Okładka ksiązki - Moja Biblia na drogę

To doskonałe wprowadzenie we wspaniały świat słowa Bożego. Wybrano do niej dwadzieścia najbardziej ukochanych przez wszystkich opowieści biblijnych i ulubionych...