Moje dziecko. Poradnik dla rodziców. Od ciąży do 3 roku życia

W książce szeroko i wyczerpująco omówiono wszystkie ważne zagadnienia związane z ciążą porodem i pielęgnacją małego dziecka w okresie pierwszych trzech lat życia. Jak rozpoznać, że zbliża się poród? Kiedy można wyjść z noworodkiem na pierwszy spacer? Jak często należy kąpać dziecko? Które zabawy pobudzają rozwój malca? Jakie są objawy chorób zakaźnych? Takie pytania stawiają sobie wszyscy rodzice. Ta książka nie pozostawia żadnego z nich bez odpowiedzi.

Obszerne objaśnienia teoretyczne oraz liczne porady praktyczne przygotowane zostały przez doświadczonych ginekologów, położników i pediatrów dysponujących najnowszą wiedzą w zakresie swoich specjalności medycznych.

Książka ta, choć z pewnością nie zastąpi kontaktu z kompetentnym lekarzem pomoże przygotować się rodzicom do przyjścia na świat dziecka, a potem świadomie czuwać nad jego rozwojem psychicznym i fizycznym.

Oto tytuły niektórych rozdziałów: Ciąża, Przygotowanie do porodu, Pierwsze dni razem, Higiena, Karmienie małego dziecka, Rozwój fizyczny dziecka, Jak zabawa łączy rodziców i dzieci, Zdrowe jedzenie od narodzin.

Informacje dodatkowe o Moje dziecko. Poradnik dla rodziców. Od ciąży do 3 roku życia:

Wydawnictwo: Rea
Data wydania: 2012-10-10
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Moje dziecko. Poradnik dla rodziców. Od ciąży do 3 roku życia

Moje dziecko. Poradnik dla rodziców. Od ciąży do 3 roku życia - opinie o książce

Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2019-06-12, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 (75) książki 2019, Miałam,

Niestety poradnik zawiera sporo nieaktualnej już wiedzy. Do tego z tytułu wywnioskowałam, że znajdę tu też informacje o 3 latkach. Niestety jest tu ich tyle co kot napłakał.

praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Plan miasta Wałbrzych, Szczawno-Zdrój, Świebodzice,Świdnica, Kamienna Góra 1:17500

Na planie pokazane jest szeroko rozumiane centrum pełniące funkcje usługowe, administracyjne i biznesowe. Dodatkowo powiększony jest sam obszar centrum...

Ciało człowieka. Anatomia dla początkujących
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Ciało człowieka. Anatomia dla początkujących

Człowiek jest naprawdę fascynujący. Aż trudno uwierzyć, jak doskonałe jest nasze ciało –  ile zachodzi w nim procesów i w jak przemyślany...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;