Nowe przygody Bolka i Lolka. Łowcy tajemnic

Bolek i Lolek to prawdziwi łowcy tajemnic!

Co kryje się we wnętrzu wielkiej jaskini nieopodal pola namiotowego? Czy na osiedlu grasują złodzieje psów? Skąd wzięli się Indianie w samym środku miasta? Bolek i Lolek z zapałem podejmują się rozwiązania każdej zagadki i zwykle wychodzi z tego niezła draka. Jednak dzięki szalonym pomysłom zawsze udaje im się uratować skórę.

Dobra zabawa gwarantowana.

Nowe przygody Bolka i Lolka. Łowcy tajemnic - opinie o książce

Avatar użytkownika - CicheBaBum
CicheBaBum
Przeczytane:2015-02-04, Ocena: 6, Przeczytałam,
To była nasza pierwsza zakupiona książka z nowej serii o zabawnych przygodach Bolka i Lolka. Moi synowie byli i są nadal pod wielkim urokiem autorów opowiadań zawartych w tym zbiorze. Oczywiście ja czerpię równie dużą przyjemność z czytania im szczególnie przed snem:-). Polecam serdecznie.
Avatar użytkownika - sylwia91zdw
sylwia91zdw
Przeczytane:2013-11-07, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Wspaniała książka dla każdego. Młodszych nauczy wielu ważnych rzeczy i pozwoli przenieść się w świat wspaniałych przygód, starszym zaś da możliwość powrócić do młodości. Pięknie wydana, w twardej okładce, ślicznie ilustrowana.
Avatar użytkownika - Koralia
Koralia
Przeczytane:2013-03-03, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2013,
Jeśli ktoś ma czasami ochotę cofnąć w czasie i przenieść się do krainy dzieciństwa i na nowo przeżyć przygodę z Bolkiem i Lolkiem, to dla niego idealne rozwiązanie. Doskonała pozycja napisana pięknym językiem, który naprawdę rzadko można spotkać już w literaturze, zwłaszcza tej dziecięcej. Książka spodoba się każdemu małemu odkrywcy tajemnic świta. Dzięki niej uda się w niezwykłą podróż po dzikim zachodzie połączoną z mądrą opowieścią o współczesnej rzeczywistości. Nic jednak nie dzieje się tu nachalnie, wszystko jest uzasadnione. Wielkim plusem są także zachwycające ilustracje.
Avatar użytkownika - azetka79
azetka79
Przeczytane:2018-06-29, Ocena: 5, Przeczytałam,

fajna książka, powrót do czasów dzieciństwa :)można się pośmiać z dziećmi czy sam ze sobą:)

Avatar użytkownika - Dominika_21
Dominika_21
Przeczytane:2016-03-20, Ocena: 6, Przeczytałam, Książki Lulka, Mam,
Szkolny słownik ortograficzny
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Szkolny słownik ortograficzny

Książka niezbędna w bibliotece dziecka, które chce pisać zgodnie z wytycznymi językoznawców. Atrakcyjna szata graficzna i przejrzysty układ...

Leszno. Rawicz. Plan miasta w skali 1:15 000
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Leszno. Rawicz. Plan miasta w skali 1:15 000

GPS, mapa okolic w skali 1:300 000, Rawicz w skali 1:12 500. Do najczęściej wybieranych przez klientów indywidualnych produktów należą atlasy samochodowe...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;