Nowy świt

"Nowy świt" to wizja świata przyszłości, w którym masoneria wprowadza w życie swój plan Nowego Porządku Świata. Dochodzi do tego, że część ludzkości zostaje zamordowana, a pozostali - zamknięci w miastach-molochach, gdzie od rana do nocy są kontrolowani. Tylko niewielka część ludzkości wymyka się do lasów i w góry i tam próbuje poukładać sobie nowe życie. W "Nowym świcie" autor opisuje życie grupy osób, które uciekły z miasta i zaczęły szukać sposobu na walkę z prześladowcą. Odnoszą pierwsze sukcesy, gdy okazuje się, że ludzie w miastach nie będą trzymani bez końca, a na tych w lasach też przyjdzie czas. Czy uda im się odmienić przeznaczenie i uratować uwięzionych w miastach ludzi?

źródło opisu: Autorski

Kategoria: Dla młodzieży
Tytuł oryginału: Nowy świt
Ilustracje:brak ilustracji

Kup książkę Nowy świt

Nowy świt - opinie o książce

Recenzja " Nowy Świt" Tomasz Sobania

Poznając losy bohaterów książki autorstwa Tomasza Sobanii pt. " Nowy Świt" odkryjesz Drogi Czytelniku, samego siebie w chwilach emocji negatywnych podczas sytuacji związanych z własnym życiem.

Akcja tej powieści toczy się szybko, dzięki temu jest bardzo uwidoczniona charakterystyczna barwność i wyrazistość tekstu.

Pomysłowość, poczucie humoru, powaga, a momentami nostalgia sprawia, że książka napisana jest z pomysłem i przesłaniem dla każdego z nas Czytelników.

Elementem jej dodatkowym stanowią teksty dialogowe, które idealnie są dobrane do każdego bohatera.

Polecam przeczytać tą książkę, która stanowi początek odnalezienia się człowieczeństwa, a świat zagadek stanie się tajemnicą w świecie odkrywania Ludzi Obcych.

Książka została wydana samodzielnie przez autora, s.374

Recenzentka, Anna , Czytelniczka

Avatar użytkownika - 311007Ap
311007Ap
Przeczytane:2019-06-14, Przeczytałem, Mam,
Speculo
Tomasz Sobania0
Okładka ksiązki - Speculo

Daniel jest bardzo ambitnym młodzieńcem – rozwija się i nie pozwala, by czas przelatywał mu między palcami. Jego plany na przyszłość zupełnie nie...