Oblicze Jezusa DVD

Czy możemy zobaczyć twarz niewidzialnego Boga? Czy na chuście z Manoppello i Całunie Turyńskim Zbawiciel zostawił nam swój wizerunek? Czy Jezus chciał, byśmy już tu, na ziemi, mogli oglądać Boskie Oblicze? W poszukiwaniach odpowiedzi na te pytania pomaga widzowi w filmie m.in. znany aktor Marcin Kwaśny, czy nieoceniony Paul Badde - popularyzator i faktyczny odkrywca dla szerokiego grona wiernych chusty z Manoppello. Ale badanie wizerunków ,,nie ludzką ręką uczynionych", choć fascynujące, schodzi na dalszy plan, gdy twórcy odkrywają duchową głębię kultu Najświętszego Oblicza. Widzimy ludzi, którzy dla Oblicza Jezusa odmieniają swoje życie, dokonują wielkich dzieł i z pokorą służą drugiemu człowiekowi. Odkrywamy wielowymiarową duchowość mistyków, którzy budowali ją na szczególnej czci Boskiego Oblicza oraz świętych, którzy widzieli ogromną wartość w kontemplowaniu twarzy Zbawiciela.

Oblicze Jezusa przestaje być zwykłą filmową historią. Staje się dla widza spotkaniem!

Spójrz w oczy Boga, daj się porwać Jego spojrzeniu i poczuj Jego miłość.

Film: czas trwania filmu:76min, DVD 5, format obrazu - 16:9, dźwięk: 5.1, język polski

Informacje dodatkowe o Oblicze Jezusa DVD:

Wydawnictwo: Rafael