Pamiętniki wampirów: Księga 1 (Przebudzenie, Walka, Szał)

Nowe wydanie, z okładką filmową!

Elena: piękna i popularna, może mieć każdego chłopaka.

Stefano: tajemniczy i mroczny, wydaje się jedynym chłopakiem odpornym na wdzięki Eleny.

Damon: seksowny, niebezpieczny i opętany żądzą zemsty na Stefano - bracie, który go zdradził.

Połączy ich uczucie, które może się okazać równie zabójcze jak blask słońca...

Sukces serialu w Polsce!

Pierwszy odcinek serialu Pamiętniki wampirów, wyemitowany w TVN obejrzało ponad 630 tysięcy widzów.

Drugi odcinek obejrzało już ponad milion widzów!

Zobacz zwiastun pakietu - klip przygotowany przez Stanisława Mąderka:

Informacje dodatkowe o Pamiętniki wampirów: Księga 1 (Przebudzenie, Walka, Szał):

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2011-02-01
ISBN: 978-83-241-3890-6

Kup książkę Pamiętniki wampirów: Księga 1 (Przebudzenie, Walka, Szał)

Pamiętniki wampirów: Księga 1 (Przebudzenie, Walka, Szał) - opinie o książce

Avatar użytkownika - dunia20002
dunia20002
Przeczytane:2016-03-02, Ocena: 6, Przeczytałam,
Wampiry,wampiry.Saga zupełnie nie podobna do serialu.No może tego,że jak zwykle,wszyscy są przystojni i piękni. Ale mimo to wciąga,po trochu wszystkiego :akcji,romansu,humoru.
Avatar użytkownika - Mamut
Mamut
Przeczytane:2011-08-23, Przeczytałam,
Wolę książki niż film.. W wersji serialowej zrobili ze Stefano coś za bardzo blond... W książkach przynajmniej można puscić wodze wyobraźni.
Avatar użytkownika - Elena
Elena
Przeczytane:2011-05-22,
Film i książki są niesamowite!!! Bardzo wciągające i fascynujące!! Naprawdę polecam każdemu! :**
Avatar użytkownika - sylagas
sylagas
Przeczytane:2021-06-16, Ocena: 6, Przeczytałam, E-book, 26 książek 2021,

Tym razem postąpiłam nieco inaczej niz zwyklem gdyż zaczełam od serialu w którym tak sie zakochałam, że postanowiłam przeczytać książki i przedłużyć moją historię z niesamowitymi bohaterami którzy wciąż tkwią mi w głowie.

Gdy zaczełam czytać wystąpiło u mnie ogromne zdziwienie tym jak diametralnie różni sie ksiazka od serialu.... Wyglad bohaterów i sami bohaterowie, sceny wszystko bylo zupełnie inne... Choćbym czytała zupełnie inną historie.

Lecz pomimo tego bylo w tym coś takiego czego nie potrafiłam określić, a sprawiło to, że całkowicie przepadłam w tej opowieści. Pomimo zobaczonego serialu wogole nie wiedzialam co będzie dalej i czego moge sie spodziewac na kolejnych kartkach.

Przerzywałam razem z bohaterami wzloty i upadki, sukcesy i porażki nie mogąc oderwać sie od czytania.

Stefano, Damon i Ellena całkowicie przejeli moje serce zadomawiając się w nim na dobre i pozostawiając po Księdze 1 taki niedosyt że zaraz zabieram sie do kolejnej księgi czując całą sobą że będzie równie wspaniała i porywająca co pierwsza część.

Avatar użytkownika - blackithilien
Reev
Przeczytane:2017-02-02, Ocena: 3, Przeczytałam, Dla młodzieży, Fantasy, Mam,
PAMIĘTNIKI WAMPIRÓW KSIĘGA 2 - MROK, POWRÓT O ZMIERZCHU, UWIĘZIENI
SMITH L.J.0
Okładka ksiązki - PAMIĘTNIKI WAMPIRÓW KSIĘGA 2 -  MROK, POWRÓT O ZMIERZCHU, UWIĘZIENI

Część 4., 5. i 6. najpopularniejszych obok Zmierzchu powieści o wampirach w nowym formacie światowy bestseller. Dwa wampiry. Dwaj nienawidzący się bracia...

Pamiętniki wampirów. Pamiętnik Stefano T. 2: Żądza krwi
Smith L.J.0
Okładka ksiązki - Pamiętniki wampirów. Pamiętnik Stefano T. 2: Żądza krwi

Ciąg dalszy prequela kultowego cyklu zekranizowanego jako kultowy serial telewizyjny\r\n\r\nPamiętniki wampirów sprzedane w Polsce w ponad 200 000...