Nowe wydanie bestsellerowego poradnika Wademekum szczęśliwego dziecka

Ta książka może być twoim wybawieniem - pisze ,,The Daily Telegraph"

Jeśli twoja pociecha płacze w nocy, ma trudności z zasypianiem i zbyt wcześnie się budzi, je nieregularnie lub jest stale głodna - a Ty nie wiesz, jak sobie z tym poradzić, sięgnij po ten wyjątkowy poradnik Giny Ford!

W książce znajdziesz:

- dokładny opis i instrukcję stosowania rewolucyjnej metody rytmu dobowego, dzięki której w życiu małego dziecka pojawia się regularność niezbędna, by czuło sie bezpieczne, wypoczęte i szczęśliwe,

- troskę również o dobre samopoczucie rodziców, którego małe dziecko niezbędnie potrzebuje, by samemu czuć sie dobrze,

- sugestie rozwiązań w przypadku problemów ze snem i karmieniem, czy innymi sytuacjami ,,kryzysowymi",

- mnóstwo konkretnych przykładów z życia.

Gina Ford - największa specjalistka od wychowania dzieci w Wielkiej Brytanii. Sprzedaż jej książek to niemal połowa tamtejszego rynku poradników dziecięcych. Jej metoda pomogła niezliczonej rzeszy rodziców na całym świecie.

Gina Ford to prawdziwy dar niebios!  Kate Winslet, aktorka

Informacje dodatkowe o Pierwszy rok życia dziecka WYDANIE III. Szczęśliwe i zdrowe dziecko, spokojni i wypoczęci rodzice:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2016-08-18
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Pierwszy rok życia dziecka WYDANIE III. Szczęśliwe i zdrowe dziecko, spokojni i wypoczęci rodzice

Pierwszy rok życia dziecka WYDANIE III. Szczęśliwe i zdrowe dziecko, spokojni i wypoczęci rodzice - opinie o książce

Jak nauczyć dziecko korzystać z nocniczka w 7 dni
Gina Ford0
Okładka ksiązki - Jak nauczyć dziecko korzystać z nocniczka w 7 dni

Ponad 20 tysięcy sprzedanych egzemplarzy w Polsce! Jeśli brakuje ci pewności, jak najlepiej przyzwyczaić swojego malucha do nocnika, pozwól, by książka...

Jak nauczyć dziecko korzystać z nocniczka - w siedem dni!
Gina Ford0
Okładka ksiązki - Jak nauczyć dziecko korzystać z nocniczka - w siedem dni!

Jeśli brakuje ci pewności, jak najlepiej przyzwyczaić swojego malucha do nocnika, pozwól, by książka Giny Ford pokazała ci - w kilku bardzo łatwych i skutecznych...