Piksele. Kosmos

Z tą książeczką dzieci stworzą pikselowe obrazki, używając kredek i ponad 1300 naklejek! Znajdą w niej różnokolorowe trójkąty i kwadraty, które będą przyklejać na odpowiednich planszach. Krzyżyki w danym kolorze wskażą im, jaką naklejkę umieścić w polu, a podgląd efektu końcowego pomoże w wykonaniu zadania. Na koniec mali artyści pomalują tło na wskazany kolor. Gotowy obrazek dzieci mogą wyrwać z książki wzdłuż perforowanej linii i dodać do swojej kolekcji albo podarować komuś bliskiemu, będzie to miły prezent!

Z pikselami dzieci trenują sprawność manualną, spostrzegawczość i koncentrację!

Ukazały się także: Piksele. MiastoPiksele. ZwierzętaPiksele. Pojazdy

Odbiorcy

– dzieci, które nie tylko będą świetnie się bawić, tworząc obrazki za pomocą kredek i ponad 1300 naklejek, ale i ćwiczyć spostrzegawczość, koncentrację i rozwijać zdolności manualne;

– rodzice i opiekunowie, którzy chcą zaproponować dzieciom oryginalny pomysł na chwilę relaksu
i dodatkowo rozwijać zdolności dziecka.

Dlaczego warto nabyć tę książkę?

– to zbiór sympatycznych wierszyków i obrazków, które powstają z różnokolorowych kwadratów i trójkątów;

– to doskonała zabawa, sposób na wyciszenie, trening koncentracji oraz doskonałe ćwiczenie rozwijające zdolności manualne – dziecko uczy się wykonywać zadania starannie i dokładnie;

– zamieszczone w niej obrazki zaskakują fantazją i zachęcają do twórczego działania.

Informacje dodatkowe o Piksele. Kosmos:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2017-11-23
ISBN: 978-83-7971-809-2
Ilustracje:Izabela Madeja

Kup książkę Piksele. Kosmos

Piksele. Kosmos - opinie o książce

Bogusław Nosek0
Okładka ksiązki - Jestem chrześcijaninem. Świadczę o Bogu. Przewodnik metodyczny do religii dla kl. 1 i 2 szkoły branżowej II stopnia

o Przewodnik metodyczny zawiera gotowe scenariusze, które mogą być wykorzystane w całości bądź też stać się inspiracją dla własnych opracowań katechety...

Bogusław Nosek0
Okładka ksiązki - Podręcznik do religii dla kl. 2 szkoły branżowej I stopnia pt. Jestem chrześcijaninem. Żyję nadzieją

Jestem chrześcijaninem. Żyję nadzieją. Podręcznik do religii dla klasy II szkoły branżowej I stopnia nr AZ-52-01/18-KI-12/21 z dn. 14 lipca 2021 r. Podręcznik...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;