Pokochaj siebie

Jak osiągnąć szczęście i sukces życiowy? Jak wyzbyć się zezużytecznych emocji: poczucia winy, niepokoju, gniewu? Jak uwolnić się od potrzeby aprobaty innych, osiągnąć niezależność i stać się panem swoich myśli i czynów? Jak nauczyć się szybkiego podejmowania decyzji? Jak wypracować udane relacje z najbliższymi? Jak żyć pełnią życia, zgodnie z własnymi pragnieniami? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziemy właśnie w tej książce.

Informacje dodatkowe o Pokochaj siebie:

Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: b.d

Kup książkę Pokochaj siebie

Pokochaj siebie - opinie o książce

Przychodzę do Was dzisiaj z recenzją książki, która na rynku jest od parunastu lat. A ilość sprzedanych egzemplarzy jest imponująca 35000000.
Jej nowe wydania to tylko znak jak bardzo jest popularna.
Jej autor jest znanym amerykańskim psychoterapeutą, który pomaga osiągnąć i szczęście ludziom na całym świecie.
Książka zachęca do zastanowienia się nad sobą. Do tego jak wypracować dobre relacje z najbliższymi. Jak pozbyć się negatywnym emocji, przyzwyczajeń, które rosły wraz z nami. Jak byś asertywnym, jak poradzić sobie ze stresem w pracy, z współpracownikami. Jak wyrzucić z siebie poczucie winy, gniewu, niepokoju. Przede wszystkim jak żyć w zgodzie z samym sobą i być szczęśliwym.
Książka zawiera różne przykładowe sytuację, które w łatwiejszy sposób pomagają zrozumieć o co chodzi i jak działać. Pokazuje np w jaki sposób możemy być manipulowani przez matkę, ojca, sąsiada. Oby ich zadowolić tracimy poczucie swojego szczęścia. Nie postępujemy w zgodzie z samym sobą.
Praca nad sobą to klucz do osiągnięcia sukcesu.
Trzeba żyć chwilą i nie odkladac swojego szczęścia na później, bo czasem to "później" może nigdy nie nadejść.
Uczenie się na błędach to część naszego życia.
Książka jest napisana prostym, łatwym, zrozumiałym językiem.
Otwiera oczy na wiele spraw o których czasem nawet nie myślimy a jednak się dzieją w naszym życiu.

Avatar użytkownika - JoannaKa
JoannaKa
Przeczytane:2019-01-16, Ocena: 6, Przeczytałam,

Genialna książka! Polecam każdemu kto dba o swój rozwój osobisty  a także o jakość i 'bezpieczenstwo' treści. Jest tak wiele bubli napisanych przez 'natchnionych' wsrod książek w dziale poradniki, a to jest wspaniała perełka! Napisana przez doświadczonego psychoterapeutę, książka pełna ćwiczeń i realnych pomysłów na zmiany, w tym np. Jak radzić sobie ze złością.

Wiele wspaniałych refleksji, dużo rozwoju. Będę ta książkę kupować w prezencie dla najbliższych. Polecam z całego serca!

Avatar użytkownika - tlenianka
tlenianka
Przeczytane:2016-01-21, Ocena: 5, Przeczytałam,
Bardzo pouczająca. Napisana prostym, zrozumiałym językiem. Zdecydowanie pozytywna pozycja
Avatar użytkownika - anoola
anoola
Przeczytane:2017-05-08, Ocena: 5, Przeczytałam,
Kieruj swoim życiem
Wayne W. Dyer0
Okładka ksiązki - Kieruj swoim życiem

Kontynuacja bestsellerowej książki "Pokochaj siebie" Autor koncentruje się tym razem na pojęciu manipulacji i próbie nauczenia nas, jak jej unikać. Manipulacja...

Duchowy manifest. 9 spójnych zasad życia zgodnego z porządkiem wszechświata
Wayne W. Dyer0
Okładka ksiązki - Duchowy manifest. 9 spójnych zasad życia zgodnego z porządkiem wszechświata

Wsłuchaj się w wewnętrzny głos Nowa filozofia pozytywna 9 spójnych zasad życia zgodnego z porządkiem wszechświata Moc pragnień i świadomości...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska