Pierwsze zdjęcia zza kulis 5 sezonu „Stranger Things”!

Data: 2024-05-22 15:10:02 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Jakiś czas temu aktorzy wrócili na plan 5. sezonu Stranger Things. Zdjęcia rozpoczęły się wraz z początkiem tego roku. W sieci właśnie pojawiły się fotografie zza kulis! Jak prezentują się aktorzy?

Zdjęcie zza kulis serialu "Stranger Things"fot. zdjęcie zza kulis 5 sezonu serialu / Netflix

Stranger Things to jeden z najpopularniejszych seriali Netfiksa. W 2022 roku swoją premierę miał czwarty sezon. Szybko rozpoczęły się również prace nad piątą serią. Zostały one niestety przerwane przez strajki aktorów i scenarzystów. Po ich zakończeniu ekipa mogła w końcu powrócić na plan.

Stranger Things 5 – zdjęcia zza kulis

W styczniu 2024 roku aktorzy w końcu wrócili na plan serialu. Twórcy zapowiadali już, że nowa seria będzie jeszcze większa i odważniejsza od tego co znamy. Aktualnie wiec prace nad serialem trwają już od kilku miesięcy. Jej twórcy – bracia Dufferowie – często dzielą się zakulisowymi informacjami na swoich mediach społecznościowych. 

Niedawno Ross Duffer pokazał kilka zdjęć zza kulis serialu. Na jednym z nich widzimy przerażonych Nancy i Jonathana, którzy siedzą na tylnym siedzeniu auta Steve'a. Na innym ujęciu trójka aktorów wraz z showrunnerami obserwuje jak wyszła im dana scena. Wydają się całkiem zadowoleni z tego co widzą!

Poniżej możecie zobaczyć jak prezentują się zdęcia:

Stranger Things – nowy sezon minimum za rok?

Finał czwartego sezonu Stranger Things dla wielu okazał się naprawdę szokujący. Fani serialu niemal od razu zaczęli dopytywać się o kontynuację. Chociaż od premiery ostatnich odcinków minęło już trochę czasu, to jednak na ciąg dalszy produkcji trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. 

Fani spekulują, że serial trafi na Netfliksa w 2025 roku. Niektórzy mniej optymistycznie typują 2026 roku. Trzeba pamiętać, że tego rodzaju produkcja to nie tylko nagrywki na planie. Potem rozpoczyna się żmudny okres postprodukcji, który może trwać nawet kilka miesięcy, zwłaszcza, ze Stranger Things w ostatnim sezonie pokazało naprawdę wysoki poziom efektów specjalnych. 

Przeczytaj także:


REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Stranger Things. Mroczne umysły
Gwenda Bond18
Okładka książki - Stranger Things. Mroczne umysły

Zanim pojawił się DemogorgonJeszcze nim przybył Łupieżca UmysłówStrach miał ludzką twarz Tajemnicze laboratorium. Szalony naukowiec. Tajna rządowa...

dodaj do biblioteczki
Autor
Reklamy
Recenzje miesiąca
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Najukochańsza
Joanna Jagiełło
Najukochańsza
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Ulice
Anna Skowrońska
Ulice
Dolina szpiegów
Robert Michniewicz
Dolina szpiegów
Pokaż wszystkie recenzje