Profesor

Tom 2 cyklu Symfonia zmysłów

Złamał jej serce, ale nie zdołał uciszyć mrocznej melodii w jej duszy.

Namiętny romans z nauczycielem zakończył się dla Stelli fatalnie. Profesor, któremu zaufała i pozwoliła wprowadzić się do świata zmysłowych przyjemności, porzucił ją i wyjechał bez słowa wyjaśnienia. Być może Stella nie ma jauż szans na odzyskanie miłości Cesare’a, ale na pewno należy jej się chociaż jedno – prawda. W celu uzyskania odpowiedzi wyrusza na poszukiwania dawnego ukochanego.

Cesare Elaclaire wykłada obecnie w elitarnej Juilliard School w Nowym Jorku, szkole dla wybitnie uzdolnionych muzyków. Kiedy do grona jego studentów dołącza Stella, profesor stara się ją ignorować. Ale co tak naprawdę próbuje ukryć pod maską wrogości i obojętności?

Rozsądek podpowiada Stelli, że gra z tym mężczyzną nie może skończyć się dobrze dla nikogo. Wciąż pragnie jednak profesora i nie potrafi zrezygnować z uczucia do niego. Czy z relacji od początku obciążonej kłamstwem i żądzą zemsty może narodzić się miłość? A może to tylko burza zmysłów, która przeminie tak gwałtownie, jak się pojawiła?

Informacje dodatkowe o Profesor :

Profesor - opinie o książce

Avatar użytkownika - zaczytanaEdyta
zaczytanaEdyta
Przeczytane:2023-08-26, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Ognisty romans z nauczycielem zakończył się dla Stelli fatalnie. Profesor, któremu zaufała i pozwoliła wprowadzić się do świata zmysłowych przyjemności, porzucił ją i bez słowa wyjaśnienia wyjechał. Stella być może nie ma już szans na odzyskanie miłości Cesare'a, ale zdecydowanie chce jednego - prawdy. Aby ją poznać wyrusza na poszukiwania ukochanego. Cesare wykłada teraz na elitarnej uczelni muzycznej w Nowym Jorku, w której uczą się jedynie wybitni muzycy. Gdy Stella trafia do grona jego studentów, ten stara się ją ignorować. Co tak naprawdę ukrywa pod maską wrogości i obojętności?  Stella podświadomie czuje, że gra z Elaclairem nie skończy się dla nikogo dobrze, nie umie jednak zrezygnować z uczuć do niego. Czy z tak trudnej i zagmatwanej relacji może narodzić się miłość? A może to tylko burza zmysłów, która przeminie równie gwałtownie jak się pojawiła?

Nienawiść, ból, cierpienie. Kłamstwa, intrygi i niedomówienia. Zazdrość, zaborczość i walka o miłość. Chemia, przyciąganie, pożądanie i namiętność. Erotyka na niezmiennie wysokim u Autorki poziomie. Jest hot, hot, hot! Zmysły i hormony szaleją. Zdecydowanie jest to książka TYLKO dla osób pełnoletnich i trzeba mieć to na uwadze sięgając po ten tytuł. Co do bohaterów, tu mam pewien problem. Chyba najbardziej raziło mi to jak Stella zwracała się do Cesare, mimo łączącej ich relacji. Tłumaczę to sobie pewną formą dominacji jaka funkcjonowała w ich układzie, jednak mimo to przeszkadzało mi to w trakcie czytania. Podobnie z resztą jak to w jaki sposób Profesor momentami traktował Stellę i jak ją karał. Jedna ze scen szczególnie zapadła mi w pamięci... Dziewczyna z kolei długo dawała wchodzić sobie na głowę. Bardzo się cieszyłam, gdy w końcu się postawiła.

Zakończenie z kolei totalnie mnie zaskoczyło. Co tam w ogóle się stało? Autorka zdecydowanie jest mistrzynią w tworzeniu zakończeń, które robią czytelnikowi papkę z mózgu. Tak jest i tym razem... Chętnie przeczytam trzeci tom i poznam zakończenie historii Stelli i Cesare'a. Muszę dowiedzieć się, co tam właściwie się stało.

Jeśli szukacie gorącej i momentami szokującej historii, to jest to książka dla Was. Ja polecam przeczytać i poznać własne odczucia po przeczytaniu tej serii. 🖤

Dziękuję Wydawnictwu Niegrzeczne Książki oraz Monice Magoska-Suchar za egzemplarz. ❤️

„Kara…
W jego wykonaniu to było coś więcej.
To była wirtuozeria w zakresie erotyki.
Najwyższy stopień przyjemności.
Doznania, których nie był w stanie zagwarantować nikt inny.
Połączenie cierpienia z ekstazą…”

Kiedy Cesare, dostał mentalny policzek, od Stelli, widząc jej zdjęcie całującej się z przyjacielem, postanowił rzucić wszystko i wrócić do Nowego Jorku, by tam pracą, alkoholem i seksem, spróbować zagłuszyć ból za istotą, która początkowa miała być tylko narzędziem w zemście, a okazała się godnym i jakże seksownym przeciwnikiem w jego perwersyjnej grze na wyrównanie rachunków sprzed lat, nienawiść i pożądanie.

Stella, nie rozumiejąc nagłego zniknięcia profesora, stawia wszystko na jedną kartę i wyjeżdża w ślad za nim do Nowego Jorku. Nie ma już zahukanej cnotki, pod kloszem despotycznego tatusia, ale pewna siebie, swoich planów i pragnień kobieta.
Jakie jest jej zdumienie, gdy pomimo przebytej drogi, kłamstw jakimi raczy swoich bliskich i determinacji w odzyskaniu profesora, ten odpycha ją, i boleśnie ignoruje…

Jednak gdy nie ma siły na obopólne porządnie, nawet najtwardsze postanowienia mogą po prostu dać w łeb…
Kontynuacja niesamowitej i jakże pikantnej relacji profesora Cesare Elaclaire i Stelli Adano, to fascynujące przyciąganie i odpychanie dwojga głównych bohaterów. W pierwszej części wydawać się mogło, że to Stella, była wiolonczelą, a Cesare jej smyczkiem, który umiejętnie na niej potrafił grać. Teraz sytuacja zmienia się diametralnie, by to dziewczyna przejęła pałeczkę w tym występie.

Oczywiście nie obejdzie się bez niedomówień, kłamstw, zdrad i niepewności, która potrafi przeistoczyć się w prawdziwy wulkan pożądania i natychmiastowej chęci ugaszenia, nieuniknionego i co raz bardziej rosnącego pożądania, bez względu na miejsca, okoliczności i moralne zasady.To co dzieje się między tymi dwoje to prawdziwa burza, gradobicie, a nawet tsunami emocji, które autorka tak wspaniale potrafi przedstawić.

Nie mniej szokujące i zaskakujące zakończenie, zwiastuje kolejny tom serii SYMFONIA ZMYSŁÓW,  w której mam nadzieję uda się odnaleźć odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania i zagadki.

Gorąco polecam wszystkim miłośnikom bardzo pikantnych erotyków!!

W mroku Korei
Monika Magoska-Suchar0
Okładka ksiązki - W mroku Korei

Pełna tajemnic Korea Północna, niebezpieczna gra na śmierć i życie oraz miłość, której nic nie powstrzyma. Agent CIA Peter Kelly budzi się w szpitalu...

Promotor. Symfonia zmysłów
Monika Magoska-Suchar0
Okładka ksiązki - Promotor. Symfonia zmysłów

On poruszył w niej strunę, o której istnieniu nie miała pojęcia. Stella Adano jest studentką elitarnej uczelni muzycznej Accademia Nazionale di Santa...