W mroku Korei

Tom 3 cyklu Agent Kelly

Pełna tajemnic Korea Północna, niebezpieczna gra na śmierć i życie oraz miłość, której nic nie powstrzyma.

Agent CIA Peter Kelly budzi się w szpitalu. Niestety nie pamięta, kim jest ani jak znalazł się w Korei Północnej, na oddziale intensywnej terapii, pilnowany przez wojskowych. Rozpaczliwie próbuje dowiedzieć się, co go spotkało. Stopniowo zbiera informacje, nie wie jednak, które z nich są prawdziwe, a które zostały sfałszowane.

Peter znalazł się w miejscu, w którym rządzą nie fakty, a pozory. Komu może zaufać? Amerykańskiemu ambasadorowi? Koreańskiej przywódczyni? Kto okaże się wrogiem, a kto przyjacielem i dokąd zaprowadzi go szalony romans z dwiema niebezpiecznymi kobietami? Pozbawiony wspomnień Kelly będzie musiał zaufać intuicji. Czas na ostateczną rozgrywkę.

Informacje dodatkowe o W mroku Korei:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2022-12-07

Kup książkę W mroku Korei

W mroku Korei - opinie o książce

Avatar użytkownika - zaczytanaEdyta
zaczytanaEdyta
Przeczytane:2023-02-15, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Peter Kelly budzi się w szpitalu. Nie pamięta kim jest ani jak znalazł się w Korei Południowej, na oddziale intensywnej terapii, pilnowany przez wojskowych. Mężczyzna stara się dowiedzieć, co się stało. Nie wie jednak które z informacji jakie dostaje są prawdziwe, a które fałszywe. Peter trafia bowiem do kraju, w którym rządzą pozory...
Komu mężczyzna może zaufać? Kto jest przyjacielem, a kto wrogiem? Czy Kelly zdoła rozwiązać zagadkę? Czy odnajdzie rodzinę?
Wartka akcja, nieoczekiwane i niebezpieczne sytuację. Walka o władzę, tajemnice i intrygi. Próby odkrycia prawdy. Romanse i namiętność. Zdecydowanie nie będziecie się nudzić.
Peter nas nie zawodzi. Mimo problemów z pamięcią, nadal potrafi zaskoczyć i nie boi się ryzyka i niebezpieczeństwa. Potrafi odnaleźć się w nawet najbardziej niebezpiecznych sytuacjach. On w zestawieniu z dwiema pięknymi i bardzo niebezpiecznymi kobietami stanowi mieszankę wybuchową.
Od pierwszej strony byłam ciekawa dlaczego Kelly znalazł się w tym kraju, a przede wszystkim czemu nic nie pamięta. Autorka stopniowo dawkowała nam informacje, które umożliwiały rozwiązanie tej zagadki.
Historia o Peterze Kelly przypadła mi do gustu. Jest to dla mnie coś nowego, świeżego i miłego. Zdecydowanie jeszcze do niej wrócę. Aczkolwiek szkoda, że to już koniec tej serii. Jest przecież tyle miejsc, które Agent Kelly mógłby jeszcze odwiedzić i wprowadzić tam swoje porządki.
Całość napisana jest lekkim stylem, więc czyta się ją przyjemnie, a ilość rzeczy jaka się tam dzieje zdecydowanie nie pozwala się nudzić.
Przypomnę tylko, że "Agent Kelly" to seria, którą trzeba czytać w odpowiedniej kolejności, żeby móc poznać historię i odnaleźć się w faktach. Jeśli jeszcze nie mieliście przyjemności się z nim poznać, koniecznie musicie to nadrobić. Ja szczerze polecam.🖤
Dziękuję Wydawnictwu Niegrzeczne Książki za egzemplarz. ❤️

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2022-12-19, Ocena: 6, Przeczytałam,

Finałowy tom trylogii o Agencie Peterze Kelly obfituje w ogromna ilość niespodziewanych pełnych niebezpiecznych wydarzeń w jego życiu.Ponownie otoczony ludźmi,którzy nie wiadomo czy są przyjaciółmi czy wręcz odwrotnie.

Autorka świetnie poprowadziła fabule z Peterem w roli głównej.Czytając byłam w wielkim oszołomieniu,ponieważ emocje są na najwyższym poziomie.Nikt nie może przewidzieć,co agent zrobi za chwile,aby moc poznać swoją przeszłość.Manewrowanie pomiędzy nieznajomymi jest rewelacyjne.Nie czuć ani na moment chwil zawahania agenta,bo pomimo tego,że jest kuloodporny to dobro najbliższych jest dla niego priorytetem.
Coraz bliżej zakończenia jest ciekawiej.Dopiero poznając ostatnia stronę książki możemy odetchnąć poznając cała historie i decyzje Petera,które decydowały o przyszłości wielu osób.
Jestem pod ogromnym wrażeniem książki-jak i całej trylogii o Agencie CIA Peterze Kelly,który potrafił swoimi przygodami wielokrotnie sprawić szybsze bicie serca.Ja pokochałam jego szalone przygody,bo jest znacznie lepszy niż James Bond.
Gorąco Wam polecam cała serię🔥

Mr Darcy. Randka w ciemno z milionerem
Monika Magoska-Suchar0
Okładka ksiązki - Mr Darcy. Randka w ciemno z milionerem

Na wojnie i w miłości wszystkie chwyty są dozwolone, zwłaszcza gdy wygraną może stanowić serce pociągającego milionera Mr Darcy to pseudonim znanego...

Zemsta ma twoje imię
Monika Magoska-Suchar0
Okładka ksiązki - Zemsta ma twoje imię

Miłość to gra. Nie zawsze uczciwa, a czasem nawet niebezpieczna! Ian Ralf Tott, właściciel hotelowego imperium, to prawdziwy król życia. Jest bezwzględny...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;