„Przeżyć, by żyć” to opowieść o wyjątkowym człowieku: księdzu, poecie, pisarzu, spowiedniku i… pasjonacie sportu.
W wywiadzie z Patrycją Michońską-Dynek ks. Marek Chrzanowski, orionista, opowiada między innymi o dzieciństwie i dorosłości, o szukaniu powołania, drodze do kapłaństwa i życiu zakonnym, o pobytach w szpitalach, chorobie i walce oraz o rodzinie i bliskich, na których zawsze można polegać.
Diagnoza śmiertelnej choroby księdza Marka przyszła dwa lata temu. Najpierw był szok i kłótnia z Bogiem. Potem wróciła ufność i zaczęła się walka o życie. Dziś wiemy, że wszystko, co się dzieje – to CUD. „Przeżyć, by żyć” to także książka o cierpliwym znoszeniu choroby, nieustannej wierze i nadziei, że Bóg nas nigdy nie opuszcza i dla każdego z nas ma dobry plan.

Informacje dodatkowe o Przeżyć by żyć. Opowieść o wierze, miłości i uzdrowieniu. Z księdzem Markiem Chrzanowskim FDP rozmawia Patrycja Michońska-Dynek:

Wydawnictwo: Bernardinum
Data wydania: 2018-12-06
Kategoria: Socjologia, filozofia

Kup książkę Przeżyć by żyć. Opowieść o wierze, miłości i uzdrowieniu. Z księdzem Markiem Chrzanowskim FDP rozmawia Patrycja Michońska-Dynek

Przeżyć by żyć. Opowieść o wierze, miłości i uzdrowieniu. Z księdzem Markiem Chrzanowskim FDP rozmawia Patrycja Michońska-Dynek - opinie o książce

Avatar użytkownika - jolantasatko
jolantasatko
Przeczytane:2019-11-11, Ocena: 5, Przeczytałam, 2019,
Spotkaliśmy się za wcześnie
Marek Chrzanowski0
Okładka ksiązki - Spotkaliśmy się za wcześnie

„Spotkaliśmy się za wcześnie” to zupełnie inna, niesamowita i wyjątkowa opowieść o miłości. Znajdziesz tutaj wszystko, do czego tęskni każde...

Marek Chrzanowski0
Okładka ksiązki - Leszek Biały. Książę krakowski i sandomierski, princeps Poloniae (ok. 1184 - 23/24 listopada 1227)

Publikacja ta, jest pierwszą biografią Leszka Białego, władcy polskiego, doby rozbicia dzielnicowego. Leszek Biały był ostatnim władcą krakowskim, którego...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;