Rok, który wszystko zmienił

Cztery siostry, które nigdy nie poznały swojego ojca – ani siebie nawzajem – spotykają się przy jego łożu śmierci. Czy będą chciały dowiedzieć się prawdy?

Chory na raka, zamożny biznesmen Jessie Reed pragnie odnaleźć cztery swoje córki, które opuścił przed laty. Prosi o pomoc prawniczkę Lucy, która składa kobietom niecodzienną propozycję: 10 milionów dolarów dla każdej z nich, pod warunkiem że zgodzą się co miesiąc spotkać i wysłuchać pozostawionych przez Jessiego taśm.

Elizabeth, choć otoczona kochającą rodziną, najciężej przeżyła rzekome porzucenie przez ojca. Ginger, zakochana w żonatym mężczyźnie, musi na nowo przemyśleć wszystkie swoje związki. Rachel w jednym dniu dowiaduje się prawdy o ojcu i romansie męża. Christina jest początkującym filmowcem i nie wie, czy warto dawać drugą szansę człowiekowi, którego od dawna uważała za zmarłego. Cztery siostry, które nie miały pojęcia o swoim istnieniu, odnajdą siłę i miłość, a rozwiązanie dręczących je problemów nadejdzie z najmniej spodziewanej strony.

Informacje dodatkowe o Rok, który wszystko zmienił:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2013-01-17
ISBN: 978-83-7839-415-0

Kup książkę Rok, który wszystko zmienił

Rok, który wszystko zmienił - opinie o książce

Avatar użytkownika - ania87
ania87
Przeczytane:2014-05-21, Ocena: 5, Przeczytałam, Wyzwanie - powieści obyczajowe 2014,
Elizabeth, Ginger, Rachel i Christina- cztery zupełnie różne kobiety, które nagle dowiadują się,że są siostrami. Życie niespodziewanie splotło ich losy gdy dowiedziały się,że ich biologiczny ojciec Jessie Reed jest umierający. Dzięki małej interwencji prawniczki ich ojca- Lucy, kobiety będą mogły poznać prawdziwą historię życia ich ojca. Jest to książka pełna wzruszeń i czyta się ją z prawdziwym zaciekawieniem.
Avatar użytkownika - PannaPinko
PannaPinko
Przeczytane:2013-04-26, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki w roku 2013,
Siostry, które nie miały o sobie bladego pojęcia. Ojciec, który dopiero po latach zapragnął poznać swoje pociechy. Losy, które składają się na tak długą i smutną historię poznawania ludzi, którzy od tej pory funkcjonują jako nasza rodzina. Bardzo ciekawa i wzruszająca lektura, siostry mają zupełnie odmienne spojrzenie na świat- może to przez znaczną różnicę wieku między nimi- co sprawia, że książkę jeszcze lepiej się czyta. Żałuję tylko, że żadna tak naprawdę nie poznała ojca przed jego śmiercią- umierał bowiem osądzony o najgorsze czyny.

Długo czekałam aby dostać tą książkę i ją przeczytać... Cieszę się że w końcu się udało bo jest to jedna z wartościowych pozycji określanych mianem literatury kobiecej.

Cztery zupełnie różne kobiety, które dowiadują się że miały tego samego ojca... Ojca który je "porzucił" i próbuje nawiązać z nimi kontakt na łożu śmierci... Studium różnych charakterów, życiowych zmian, drogi od "nienawiści" do przebaczenia i podkreślenie wartości "śpieszmy się kochać ludzi"....

Myślę że jeszcze długo będę pod wrażeniem...

Avatar użytkownika - jesienna-to-ja
jesienna-to-ja