Serviam. Duchowa misja Polaków

Ciąg dalszy bestsellerowej książki Zadanie Polski. Tytuł niniejszego tomu: Serviam – „Będę służyć” – to postawa Autorki wobec Polski. To jej pragnienie, by naród polski zdecydował się służyć Bogu w Jego planach odrodzenia Ojczyzny. Słowo Serviam jest zarazem przeciwieństwem deklaracji Non serviam, przypisywanej duchowi buntu, Lucyferowi.

W niniejszym tomie Niebo ujawnia szczegółowo Boże zamierzenia wobec Polski i Polaków. Zaufanie i oddanie się Jezusowi i Jego Matce oznacza przede wszystkim służbę; usilną walkę o własne nawrócenie, stałą modlitwę o nawrócenie wszystkich, których zbawienie wieczne jest zagrożone. W świecie coraz bardziej odwracającym się od Boga, modlitewna współpraca narodu polskiego z wolą Bożą może zyskać istotną wartość w planach Opatrzności.

W książce znajdziemy także zapowiedzi wojen, epidemii i kataklizmów. Odsłonięte zostają plany i sposoby działania sił zła. Ukazane wydarzenia końca czasów podkreślają potrzebę niesienia pomocy i solidarności międzyludzkiej. Otarcie się o zagładę pozwoli ludzkości uświadomić sobie, że uratowała się dzięki miłosierdziu Bożemu.

Autorką książki jest Anna Dąmbska (1923–2007), mistyczka pozostająca pod opieką Kościoła, która przez ponad 20 lat spisywała wypowiedzi, wyjaśnienia i napomnienia Zbawiciela, Matki Bożej i dusz odwiedzających ją w warszawskim mieszkaniu. Unikająca rozgłosu, znana z publikacji religijnych wydawanych pod pseudonimem „Anna”, m.in. „Świadkowie Bożego Miłosierdzia” i „Zaufajcie Maryi”.

Informacje dodatkowe o Serviam. Duchowa misja Polaków:

Wydawnictwo: Fronda
Data wydania: 2022-02-25
Kategoria: Duchowość, religia

Tagi: anna dąmbska Anna Misja Polski Serviam duchowa misja Polski zadanie Polaków wydawnictwo fronda

Kup książkę Serviam. Duchowa misja Polaków

Świadkowie Bożego Miłosierdzia
Anna Dąmbska0
Okładka ksiązki - Świadkowie Bożego Miłosierdzia

Ksiażka niniejsza zawiera fragmenty rozmów ze zmarłymi i ich świadectw dotyczących śmierci, spotkania z Bogiem i życia z Nim. To swiętych obcowanie w dzisiejszych czasach....

Twych praw pilnuję
Anna Dąmbska0
Okładka ksiązki - Twych praw pilnuję

Ciąg dalszy bestsellerowej książki Serviam. Tytuł niniejszego tomu: Twych Prawd pilnuję, nawiązuje do psalmu 119, imponującego i uroczystego kantyku na...