Słowiańskie korzenie

Tajemnicza wiedza i rytuały słowiańskich przodków przejawiają się nie tylko w obyczajach Polaków, ale także we współczesnej mentalności. Sięganie do naszych korzeni pomaga zrozumieć, jak nadal jesteśmy głęboko związani z dawnymi czasami.

SŁOWIAŃSKIE KORZENIE to przewodnik po tradycjach Słowian. Książka stanowi przystępne dla wszystkich wprowadzenie w świat naszych przodków, w ich życie codzienne, idee duchowe oraz niezwykłą wiedzę dotyczącą wykorzystania energii przyrody i jej mocy leczniczych. Możemy dowiedzieć się m.in., na czym polegała ich zdrowa dieta, jak potrafili podładowywać się od drzew i poprawiać klimat promieniowań w domach, jakie stosowali zioła i kadzidła. Sposoby życia w harmonii z naturą, które wypracowali, przydadzą się nam na co dzień w XXI w.

Autor opisuje także, jak można samodzielnie zbadać i odkryć słowiańskie miejsca mocy.

Informacje dodatkowe o Słowiańskie korzenie:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2020-12-01
Kategoria: Historyczne
ISBN: 978-83-7649-198-1

Tagi: słowianie dawna wiara dawne wierzenia seryjni mordercy ezoteyka miejsca mocy

Kup książkę Słowiańskie korzenie

Słowiańskie korzenie - opinie o książce

Publikacja stanowi kompendium wiedzy o naszym słowiańskim rodowodzie dając ogólny zarys życia naszych przodków. W założeniu miała być przystępną formą omawiającą ich świat i faktycznie tak jest, gdyż autor przekazuje swoją wiedzę w bardzo przejrzysty i zrozumiały sposób.

Tematyka jest bardzo szeroka i trudno ją w całości przybliżyć. Pozwala ona, w podstawowym stopniu, dotknąć naszego dziedzictwa, które obecne jest w naszym życiu do dziś. Wiele bowiem dzisiejszych zachowań, obrzędów i zwyczajów jest echem naszych słowiańskich tradycji. Chociażby odpukiwanie w niemalowane drzewo, niewitanie się przez próg czy przygotowywanie pisanek.

Książki takie jak „Słowiańskie korzenie” przypominają nam o naszych przodkach i pozwalają poznać ich świat, byśmy mogli o nich pamiętać.

Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2020/12/686-sowianskie-korzenie.html

ABC biometrów. Praktyka radiestezyjna dla każdego.
Leszek Matela0
Okładka ksiązki - ABC biometrów. Praktyka radiestezyjna dla każdego.

Autor książki jest znanym w Polsce i za granicą radiestetą, publicystą i badaczem zjawisk nieznanych. Terminował przed laty u najznakomitszych radiestetów...

Leszek Matela0
Okładka ksiązki - Magiczne zakątki. Przewodnik po miejscach mocy Podlasia, Suwalszczyzny, Mazur i Ziemi Łomżyńskiej

W przewodniku Czytelnicy znajdą, obok wszelkich potrzebnych informacji o zabytkach, również opisy nieznanych na ogół walorów budowli i miejsc odkrytych...