Smerfy. Poszukiwacze zaginionej wioski. Zadania z naklejkami z Papą Smerfem

Rozwiązuj zadania w towarzystwie Papy Smerfa i jego przyjaciół! Ta książeczka pełna jest niesamowitych łamigłówek i ciekawostek z najnowszego kinowego hitu Smerfy. Poszukiwacze zaginionej wioski. Oprócz tego znajdziesz w niej również fantastyczne naklejki!

Informacje dodatkowe o Smerfy. Poszukiwacze zaginionej wioski. Zadania z naklejkami z Papą Smerfem:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2017-04-26
Język oryginału: Polski

Kup książkę Smerfy. Poszukiwacze zaginionej wioski. Zadania z naklejkami z Papą Smerfem

Smerfy. Poszukiwacze zaginionej wioski. Zadania z naklejkami z Papą Smerfem - opinie o książce

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2017-05-20, Ocena: 4, Przeczytałem,
ZABAWY Z NAKLEJKAMI I SMERFAMI Nawet jeśli nie lubię filmów takich, jak kinowe fabularne ,,Smerfy", to cieszę się, kiedy wchodzą na ekrany. Wtedy bowiem na rynku pojawia się mnóstwo różnych mniej lub bardziej powiązanych z nimi pozycji, wśród których zawsze znajdzie się coś ciekawego. Do tych należą zdecydowanie dwie sympatyczne publikacje z serii ,,Smerfy. Poszukiwacze zaginionej wioski: zadania z naklejkami", które dostarczają młodym odbiorcom bardzo ładnie wydanej, pożytecznej rozrywki. Co do zaoferowania ma książeczka z Papą Smerfem? Przede wszystkim konkretną porcję zabaw i wyzwań, którym przyjdzie nam, stawić czoło w towarzystwie przesympatycznych niebieskich stworków. Czytelnicy będą więc musieli uzupełnić brakujące litery, przejść labirynt, dorysować resztę smerfnej ilustracji, dopasować grafiki, rozwiązać sudoku, poszukać szczegółów, jakimi różnią się dwa obrazki, a jakby tego było mało, czekają też na nich urocze kolorowanki. I nie można także zapomnieć o dodatku w postaci naklejek: oprócz sześciu wypukłych, dzieci otrzymują także wkładkę z nalepkami przedstawiającymi postacie zarówno w ujęciu klasycznym, jak i nowoczesnym, opartym na nowym kinowym filmie. Jak na pozycję tak niewielką pod względem objętości, zadziwiająco dużo tutaj materiałów. To niby tylko kilkanaście stron, a jednak ile oferuje dobrej zabawy. I tak właśnie powinno być, dziecko nie chce przecież kilku krótkich zadań, skoro sięga po podobny tytuł zależy mu przecież by czerpać z niego jak najwięcej przyjemności. Podobnie też i rodzice nie chcą, by tego typu rozrywki szybko się skończyły. Dlatego tym bardziej należy cenić podobne propozycje, w szczególności, gdy w parze z ilością idzie też znakomita jakość zawartości. Warto też wspomnieć kilka słów o opracowaniu graficznym. ,,Smerfy. Poszukiwacze zaginionej wioski: zadania z naklejkami z Papą Smerfem" są bogato ilustrowane, kolorowe i pełne wszędobylskich niebieskich stworków. W samym środku książeczki czeka natomiast barwna plansza przedstawiająca las na którą można nakleić dołączone nalepki z postaciami, tworząc własną smerfną scenkę. Prawda, że brzmi ciekawie? I tak też jest. Dlatego jeśli szukacie czegoś ciekawego dla najmłodszych miłośników Smerfów w oczekiwaniu a premierę filmu, zainteresujcie się tymi książeczkami. Dużo dobrej, pożytecznej zabawy gwarantowane! Recenzja opublikowana na moim blogu http://ksiazkarnia.blog.pl/2017/05/20/smerfy-poszukiwacze-zaginionej-wioski-zadania-z-naklejkami-z-papa-smerfem/
Wspaniała podróż
Okładka ksiązki - Wspaniała podróż

Pokaż dziecku otaczający je świat. Oglądanie obrazków, wyszukiwanie przedmiotów i powtarzanie słów to zabawa, która rozwija zdolność obserwacji, wspomaga...

Supergierka. Drużyna wróżek
Okładka ksiązki - Supergierka. Drużyna wróżek

Supergierki to książeczki, które gwarantują mnóstwo dobrej zabawy! Sympatyczni bohaterowie zapraszają do wesołej rywalizacji w zbieraniu jak największej...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;