Sprawdziany. Matematyka krok po kroku Zakres podstawowy i rozszerzony Liceum

Zbiór testów - pisemnych sprawdzianów, adresowany jest do każdego ucznia, który pragnie rzetelnie przygotować się do nowego egzaminu maturalnego. Powstał on jako książka uzupełniająca obudowę programu MATEMATYKA KROK PO KROKU.Konstrukcja sprawdzianów uwzględnia wymagania wynikające z formuły egzaminu maturalnego, opisanej w informatorze maturalnym, ale oparta jest również na doświadczeniach związanych z wykorzystaniem zadań zamkniętych. Dlatego obok "klasycznych" zadań otwartych występujązadania na uzupełnianie, zadania krótkiej odpowiedzi czy zadania typu prawda - fałsz.Zamieszczenie w książce dwóch sprawdzianów badających te same umiejętności z danego materiału programowego, pozwala nauczycielowi przeprowadzić pracę klasową z podziałem na grupy. W nagłówku każdego sprawdzianu podany jest jest przewidywany przez autorów czas rozwiązywania zadań oraz informacja o zakresie podstawowym lub rozszerzonym wymagań wynikających z i Podstawy programowej.

Informacje dodatkowe o Sprawdziany. Matematyka krok po kroku Zakres podstawowy i rozszerzony Liceum:

Wydawnictwo: RES Polona
Data wydania: b.d
Kategoria: Edukacyjne

Kup książkę Sprawdziany. Matematyka krok po kroku Zakres podstawowy i rozszerzony Liceum

Sprawdziany. Matematyka krok po kroku Zakres podstawowy i rozszerzony Liceum - opinie o książce

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;