Światła Południa

BESTSELLEROWA AUTORKA POWIEŚCI OBYCZAJOWYCH

Czasami, żeby ruszyć naprzód, najpierw trzeba zmierzyć się z cieniami przeszłości.

Alexa spełnia się w pracy prokuratorki i przygotowuje się do procesu o wysoką stawkę, gdy nagle zaczyna dostawać listy z pogróżkami. Są zaadresowane do jej pięknej córki Savannah, którą Alexa samotnie wychowuje od czasu rozwodu. Alexa jest pewna, że za listami stoi seryjny morderca Luke Quentin -- i że są one zbyt niebezpieczne, by je zignorować.

Alexa musi dokonać trudnego wyboru i wysłać córkę do miejsca, do którego przysięgała sobie, że nigdy nie wróci i w którym jej małżeństwo zakończyło się złamanym sercem. Savannah stopniowo zbliża się do ojca, którego prawie nie zna i odnajduje prawdziwy dom w miejscu, z którego jedenaście lat temu uciekła jej matka.

Gdy tajemnice zostaną ujawnione, a stare rany zagojone, matka i córka, po czasie spędzonym w dwóch różnych światach, ponownie się spotkają - wzmocnione wyzwaniami, którym musiały stawić czoła i zmienione przez sekrety, które odkryły.

,,Światła Południa" to przejmująca i pełna czułości opowieść o wewnętrznej sile, odwadze i przebaczeniu, które pozwala uzdrowić relacje w rozbitej przed laty rodzinie.

Informacje dodatkowe o Światła Południa:

Światła Południa - opinie o książce

Avatar użytkownika - Mamut
Mamut
Przeczytane:2023-03-05, Ocena: 4, Przeczytałam,

Akexa Hamilton jest oskarżycielem w sprawie Luke Quentina. Mężczyzna zgwałcił i zamordował 18 młodych kobiet. Gdy Savannah, 17-letnia córka Alexy, zaczyna dostawać anonimowe listy, dziewczyna zostaje wysłana na czas procesu do dawnego męża Alexy. Chociaż powieść zapowiadała się  na  kryminał,to w końcu historia bardzo  rodzinna, o przebaczeniu, godzeniu się ze zmianami.

Świetlana przeszłość
Danielle Steel 0
Okładka ksiązki - Świetlana przeszłość

Sybil i jej mąż Blake mają wszystko, czego tylko można pragnąć. Ona – wzięta dekoratorka wnętrz i konsultantka w muzeach, on – odnoszący sukcesy...

Palazzo
Danielle Steel0
Okładka ksiązki - Palazzo

Bajeczne Włochy, bezwzględny świat włoskiej mody i pełna emocji historia o miłości, rodzinie i dziedzictwie. Po tragicznej śmierci rodziców w wypadku...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;