Szepty aniołów. Niesamowite historie o anielskim wsparciu i miłości

Kyle jest niesamowicie utalentowany! To najpopularniejszy spośród przewodników duchowych młodego pokolenia.

Gabrielle Bernstein

Uduchowiona, wnikliwa, pouczająca. Ta książka daje nadzieję i przypomina nam, że tak naprawdę nigdy nie jesteśmy sami, że każdy z nas ma do zrealizowania jakiś cel i że śmierć wcale nie jest końcem wszystkiego. To lektura obowiązkowa dla każdego, kto kiedykolwiek rozważał kwestie związane z życiem, śmiercią i stratą.

Kyle Gray, nazywany  Zaklinaczem Aniołów, w swojej drugiej książce przedstawia: autentyczne historie osób, którym pomógł, przekazując informacje otrzymane od ich najbliższych znajdujących się po drugiej stronie; sprawdzone sposoby, dzięki którym ty również nawiążesz połączenie z aniołami; mądrości przekazywane przez duchowych pomocników, które sprawią, że zmienisz swój sposób myślenia i postrzegania świata, i zrealizujesz cele, o których dotychczas tylko marzyłeś.

W wieku czterech lat Kyle Gray po raz pierwszy doświadczył obecności aniołów w swoim życiu. Od tego momentu niebiańscy pomocnicy stoją u jego boku, dzięki ich wsparciu udało mu się rozwinąć umiejętność nawiązywania kontaktu ze światem duchowym  i już w wieku 17 lat zyskał miano najmłodszego medium w Wielkiej Brytanii. W tej książce Kyle zabiera czytelnika w emocjonującą i inspirującą podróż do świata aniołów, podczas której snuje opowieść o swojej drodze do komunikowania się z drugą stroną, która rozpoczęła się, gdy zmarła jego ukochana babcia.

Ta niezwykle osobista i poruszająca książka stanie się dla ciebie inspiracją, da ci nadzieję i odwagę, by być sobą, podążać za głosem swojego serca i całkowicie przekształcić życie.

Informacje dodatkowe o Szepty aniołów. Niesamowite historie o anielskim wsparciu i miłości:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2016-01-14
Kategoria: Wiedza ezoteryczna

Kup książkę Szepty aniołów. Niesamowite historie o anielskim wsparciu i miłości

Szepty aniołów. Niesamowite historie o anielskim wsparciu i miłości - opinie o książce

Kyle Gray0
Okładka ksiązki - Przebaczanie z aniołami. Jak korzystać z mocy aniołów, by się uwolnić, uzdrowić i doświadczyć cudów

Czy poczucie winy, smutek lub żal nie pozwalają ci czerpać radości z życia? Czy w twoim życiu są zdarzenia albo ludzie, z którymi nie możesz się pogodzić...

Modlitwy do aniołów. Jak korzystać z niebiańskiej pomocy w tworzeniu cudów
Kyle Gray0
Okładka ksiązki - Modlitwy do aniołów. Jak korzystać  z niebiańskiej pomocy w tworzeniu cudów

Każdy z nas przynajmniej raz w życiu zwracał się do aniołów z prośbą o wstawiennictwo. Modlimy się o zdrowie, dostatek, wsparcie, sukces, pomoc w rozwiązaniu...