Tappi i Kocyk Mocyk

Nadchodzi jesień, a w Szepczącym Lesie, za sprawą Wichrów, pojawia się tajemniczy kocyk. To niezwykły Kocyk Mocyk, nazwany tak, ponieważ ten, kto go posiada, otrzymuje specjalne moce! Każdy z mieszkańców Lasu bardzo chce go mieć. Rozpoczyna się szalony pościg za kocykiem.

Chcesz wiedzieć, co będzie dalej? Zajrzyj do książki. Ale pamiętaj, nie tylko słowa są tu ważne. Jeśli będziesz wnikliwie wpatrywać się w ilustracje, ta opowieść stanie się jeszcze ciekawsza!

Wyjątkowy picturebook, w którym główną rolę odgrywają ilustracje. Książka wspaniale wspiera rozwój dziecka, i to na wielu płaszczyznach. Ćwiczy koncentrację, spostrzegawczość oraz pobudza wyobraźnię i kreatywne myślenie. Piękne, kolorowe i całostronicowe rysunki są doskonałą okazją do rozmów i dyskusji z dzieckiem.

Informacje dodatkowe o Tappi i Kocyk Mocyk:

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data wydania: 2021-01-27
Język oryginału: Polski
Ilustracje:Marta Kurczewska

Kup książkę Tappi i Kocyk Mocyk

Tappi i Kocyk Mocyk - opinie o książce

Tytułowi Tappi to wiking mieszkający w Szepczącym Lesie wraz ze swoim reniferem Chichotkiem. W tej części wichry przynoszą kocyk który ma wspaniałe właściwości i każdy mieszkaniec lasu chce go mieć. Ciepła i poruszająca opowieść o tym co jest naprawdę ważne. Książka ma piękne ilustracje. Dodatkowo ukazuje silnego wikinga jako bardzo emocjonalnego i ciepłego. Przełamuje trochę stereotyp ,,męskości,, Tappi na przykład ma kapcie z króliczkowymi uszkami. :)

Prześliczna książeczka o dobroci, zauważaniu innych i uczciwości. Piękna jest. I mądra. Do tego ciepła i przytulna. Ach... w sam raz na chłodne wieczory, w które opatulamy się kocykami. Baaardzo klimatyczna. To nasza pierwsza książeczka o Tappim. Chcemy jeszcze!

Pas Ilmarinena
Marcin Mortka0
Okładka ksiązki - Pas Ilmarinena

W chwili, gdy mroźną ciszę nad fińskimi lasami zburzył łoskot radzieckich dział, rozpoczęła się inna, równie okrutna wojna. Ambitny oficer NKWD Siergiej...

Drużyna Oka. Misja: Wilk
Marcin Mortka0
Okładka ksiązki - Drużyna Oka. Misja: Wilk

Kolejne przygody Stefka, Iwo i Kaśki. Tym razem, ku swojemu niezadowoleniu, Stefek zostaje zwerbowany do wystąpienia w szkolnym przedstawieniu "Czerwony...