Technik informatyk. Testy i zadania przygotowujące do egzaminu zawodowego

Kompetencje i umiejętności zawodowe technika informatyka muszą zostać zweryfikowane za pomocą sprawdzianu z wiedzy zdobytej przez ucznia w trakcie całego procesu nauczania. Jak każdy egzamin, i ten wymaga starannego przygotowania, zapoznania się z przykładowymi pytaniami oraz rozwiązania wielu zadań.

Warto zorientować się także, jakie typy pytań pojawiały się na egzaminach w latach poprzednich. W tej książce uczeń znajdzie zestawy testowe z lat 2006 - 2010 oraz opis standardów i kryteriów oceny egzaminu. Będzie mógł odpowiedzieć na szereg prawdopodobnych pytań oraz sprawdzić się w testach przygotowujących do obu etapów - pisemnego i praktycznego. Do testów dołączono klucze odpowiedzi, a do wybranych zadań praktycznych - rozwiązania wraz ze szczegółowymi komentarzami. To niezbędna pozycja dla każdego ucznia chcącego dobrze wypaść na egzaminie poświadczającym jego doskonałe kwalifikacje zawodowe.

Zostań informatykiem z dyplomem!

Podręczniki z serii "Technik informatyk" to doskonały i kompletny zestaw edukacyjny, przygotowany przez lidera na rynku książek informatycznych - wydawnictwo Helion.

W skład zestawu "Technik Informatyk" wchodzą także:

Podręczniki oraz inne pomoce naukowe należące do tej serii zostały opracowane z myślą o wykształceniu kompetentnych techników, którzy bez trudu poradzą sobie z wyzwaniami w świecie współczesnej informatyki.

Informacje dodatkowe o Technik informatyk. Testy i zadania przygotowujące do egzaminu zawodowego:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2011-01-24
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Technik informatyk. Testy i zadania przygotowujące do egzaminu zawodowego

Technik informatyk. Testy i zadania przygotowujące do egzaminu zawodowego - opinie o książce

Jolanta Pokorska0
Okładka ksiązki - Kwalifikacja E14. Część 2. Tworzenie baz danych i administrowanie bazami. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk

Technik informatyk nie jest zwykłym użytkownikiem komputerów. Jeśli uczeń wybiera szkołę o takim profilu, z czasem staje się prawdziwym komputerowym...

Jolanta Pokorska0
Okładka ksiązki - Kwalifikacja E.14. Część 3. Tworzenie aplikacji internetowych. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk

Wstęp (5) Rozdział 1. Podstawy programowania (9) 1.1. Podstawowe pojęcia (9) 1.2. Algorytmy (14) 1.3. Narzędzia programistyczne (25) 1.4. Etapy...