Ukłony dla żony

Oto historia Karoliny i jej męża Jurka. Pokochali się, wzięli ślub i... Totalnie mają siebie dość. Bo zamiast małżeńskiej sielanki jest masakra. Zamiast boskiego seksu - ciągłe fochy. A zamiast spokojnej rozmowy dwojga kochających się ludzi - wiadro pomyj w prezencie. Znacie to? W waszym związku też macie przechlapane? To się świetnie składa! Jesteście na dobrej drodze, by przeczytać tę książkę. Weźcie udział w wielkiej i absurdalnej przygodzie Karoliny i Jurka zwanej małżeństwem. Dowiecie się z niej czy wy też musicie kogoś zabić, żeby skończyć awanturę o brudne gary w zlewie. A jeśli po prostu chcecie odnaleźć w życiu szczęście i spokój – to przeczytajcie "Ukłony dla żony" i dobrze się bawcie.

Informacje dodatkowe o Ukłony dla żony:

Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2015-09-08

Kup książkę Ukłony dla żony

Ukłony dla żony - opinie o książce

Twórczość Pani Katarzyny Gubały jest mi bardzo dobrze znana. Głównie z napisanej pierwszej książki pt. ''Faceci z sieci''.

Jak również jest znakomitą autorką trzech książek o tematyce kulinarnej prezentującą w nich przepisy na zdrowe codzienne odżywianie się.

Powróciłam jeszcze raz na pewien moment do książki pt. ''Faceci z sieci'', aby móc przypomnieć sobie, w jaki oto sposób poznała Karolina Jerzego, co w nim ją zauroczyło, zaskoczyło, a przede wszystkim, jakie miała pierwsze wrażenia, kiedy go poznała.

Dlatego chciałam przeczytać tę oto książkę pt. ''Ukłony dla żony, czyli jak przeżyć w małżeństwie i się nie pozabijać'', w której jako czytelniczka będę świadkiem dalszego ciągu rozwijającej się miłości Karoliny i jej męża Jerzego.

Niezwykłe są dla mnie opisywane, te historie, które dotyczą, wzajemnego poznania się we współczesnym świecie wirtualnym.

Możemy obecnie dzięki tym spotkaniom odkrywać wraz z tą osobą wspólne pasje, połączone z poczuciem humoru.

Ważnym i podjętym trafnie aspektem przez autorkę tej książki jest właściwie podjęty temat związany z występującymi na co dzień relacjami, jakie występują w małżeństwie i czy potrafią ze sobą rozmawiać po kłótni, godzić się, żartować.

Karolina będąc, żoną chciała, aby jej związek był szczęśliwy, radosny, pełen miłości. Ma pewne obawy dotyczące względem siebie samej dotyczące traktowania męża, by nie doszło do zdrady.

Spodobał mi się pomysł, w którym można wykorzystać anonimowe ankiety wypełnione przez przyjaciół dotyczących, jak wyglądają ich relacje w małżeństwie, jakie odgrywają rolę związane z obowiązkami domowymi oraz sposoby na przetrwanie, czy istnieją w ogóle one?

Nie ukrywam, że po raz kolejny mogłam dostrzec różnego rodzaju barwy życia małżeńskiego ocenione spojrzeniem par małżeńskich, przyjacielskim okiem oraz z punktu widzenia głównej bohaterki Karoliny, który to było dla niej od samego początku nowe małżeńskie życie.

Dzięki tej książce możemy wyciągnąć wiele wartościowych wniosków wynikających z zamieszczonych porad wplecionych w trafnie dobrane do sytuacji i miejsca, w których znajdują się ów bohaterowie.

Książka ta składa się z 10 rozdziałów napisanych językiem zrozumiałym.

Autorce książki Pani Katarzynie Gubale dziękuje za podarowanie mi do zrecenzowania egzemplarza książki pt. ''Ukłony dla żony, czyli jak przeżyć w małżeństwie i się nie pozabijać''.

Polecam przeczytać tę książkę.

Wege energia
Katarzyna Gubała0
Okładka ksiązki - Wege energia

Skąd czerpać dobrą energię na co dzień? Odpowiedź jest prosta - z roślin! Dieta wegańska to obecnie już nie jakaś przejściowa moda — to trend, który...

Faceci z sieci
Katarzyna Gubała0
Okładka ksiązki - Faceci z sieci

Dowcipna opowieść, a zarazem dokładny przepis na to, jak znaleźć ukochanego. Trzydziestoletnia Karolina postanawia rzucić wyzwanie losowi i... zakochać...