Ulubione AlaAntkowe BLW. Dla maluszków i całej rodziny

Ulubione przepisy niemowląt i dzieci? Smaczne! Ulubione przepisy rodziców? Łatwe do zrobienia! Ulubione przepisy autorek bloga alaantkoweblw.pl? Te najczęściej wybierane spośród tysięcy propozycji!

Joanna Anger i Anna Piszczek już od dekady gotują dla najmłodszych, edukują, propagują zdrowe jedzenie i pokazują, jak bezpiecznie rozszerzać dietę niemowlęcia w oparciu o łatwo dostępne produkty i proste i szybkie przepisy. Ten wyjątkowy jubileuszowy zbiór zawiera najlepsze przepisy z dziesięciu lat istnienia bloga alaantkoweblw.pl.

Przepisy, zdjęcia, wspomnienia, porady - wszystko to, za co tysiące czytelniczek pokochały blog i jego autorki!

Joanna Anger - absolwentka psychodietetyki, integracji sensorycznej i wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, pedagożka. Anna Piszczek - terapeutka integracji sensorycznej i wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, pedagożka. Autorki najpopularniejszego bloga o rozszerzaniu diety i licznych książek kulinarnych z przepisami dla niemowląt i dzieci starszych.

Informacje dodatkowe o Ulubione AlaAntkowe BLW. Dla maluszków i całej rodziny:

Wydawnictwo: Mamania
Data wydania: 2024-04-24
Kategoria: Poradniki

Tagi: Rodzina i zdrowie Samodzielne rozwiązywanie problemów i rozwój osobisty Umysł ciało duch Gotowanie kulinaria itd. Poradniki praktyczne

Kup książkę Ulubione AlaAntkowe BLW. Dla maluszków i całej rodziny

Alaantkowe BLW
Anna Piszczek0
Okładka ksiązki - Alaantkowe BLW

Nowe wydanie najpopularniejszej książki kucharskiej dla rodziców! Chcesz, aby Twoje dziecko jadło nie tylko chętnie, ale też różnorodnie i zdrowo? ...

Ala i Antek jedzą
Anna Piszczek0
Okładka ksiązki - Ala i Antek jedzą

Budowanie zdrowej relacji dziecka z jedzeniem to niełatwa sprawa! Dzieci często odmawiają choćby spróbowania nowości, kręcą nosem, dłubią w talerzach....