Ulysses Moore. Tom 8. Mistrz piorunów (audiobook)

Anita, Rick i Jason wyruszają w tajemnicy na poszukiwanie Kraju, który umiera. Tymczasem w Kilmore Cove Julia musi szybko odnaleźć egzemplarz książki Morice'a Moreau, żeby móc porozumieć się z przyjaciółmi i przyjść im z pomocą. Anita, Rick i Jason rzeczywiście znaleźli się w tarapatach. Podpalacze i ich szef, Malariusz Wojnicz, chcą zniszczyć miasteczko zwane Krajem, który umiera, posługując się swoją najgroźniejszą bronią - ogniem.

Informacje dodatkowe o Ulysses Moore. Tom 8. Mistrz piorunów (audiobook):

Wydawnictwo: OLESIEJUK
Data wydania: 2009-10-08
ISBN: 78-83-7626-515-5
Czas trwania:4 h 30 min. min.
Czyta: Jacek Rozenek

Kup książkę Ulysses Moore. Tom 8. Mistrz piorunów (audiobook)

Ulysses Moore. Tom 8. Mistrz piorunów (audiobook) - opinie o książce

Seria trzyma poziom, kolejne wydania są ciągle interesujące, przypominające bardziej kronikę, tajemniczy zeszyt z zapiskami, niż tradycyjną powieść. Akcja nie zwalnia nawet na moment. Z każdym tomem pojawia się więcej zagadek niż rozwiązań. Ale o to chyba chodzi, w interesującej przygodówce, żeby historia wciągała i nie dała o sobie zapomnieć. Tradycyjnie polecam i zapraszam do lektury. http://ksiazki-sardegny.blogspot.com/2013/08/ulysses-moore-pierwszy-klucz-zaginione.html
Lubisz przygody to książka dla ciebie polecam
Avatar użytkownika - ratafia1
ratafia1
Przeczytane:2023-10-01, Ocena: 5, Przeczytałem,

tPo kilku latach przerwy niespodziewanie trafiłam na kolejny tom Ulyssesa Moora. Nie jest już tak wciągający jak pierwsze, jednak nadal pochłania się go z przyjemnością. Autor ma dar do tworzenia krótkich, jednak niezwykle sugestywnych opisów miejsc. W tym tomie można powędrować krętymi kanałami Wenecji, kryjącymi wiele niespodzienek lub szukać ukrytej doliny... Powodzenia podróżnicy w wyobraźni!

Avatar użytkownika - edytaj7
edytaj7
Przeczytane:2021-02-11, Ocena: 4, Przeczytałam,

No i kolejna część przygód młodych bohaterów już za mną. Akcja zaczyna się zagęszcza i robić coraz ciekawsza. Przyjaciele zostali rozdzieleni i przeżywają swoje przygody. A jedna ciekawsza od drugiej. Polecam. Pomysł na kontynuację bardzo ciekawy.

Dzieciaki wybierają się w kolejną niesamowitą podróż, która może im pomóc odkryć, kto tak naprawdę stał za konstrukcją Wrót Czasu. Oczywiście nic nie jest proste, dlatego dzieciaki muszą użyć pewnego podstępu, bo tym razem ich droga nie wiedzie przez Wrota. Wyruszają do Francji, by odkryć zaginioną Arkadię. Tymczasem w Wenecji- Tommi- odkrywa jak dostać się do Kilmore Cove i nie musieć lecieć samolotem ani podróżować innym transportem. Podpalacze depczą dzieciom po piętach. Czy naszym bohaterom uda się odkryć tajemnice i je ocalić przed zniszczeniem?

Im dalej brnę wraz z dziećmi w tę historię, tym jestem ciekawasza, co wydarzy się później.

Ta część również bardzo mi się podobała, a zapał, z jakim zaczęłam czytać część pierwszą, ani na moment nie słabnie.

Avatar użytkownika - ManicPixieDreamG
Przeczytane:2014-10-08, Ocena: 5, Przeczytałam,
Ogród popiołu
Pierdomenico Baccalario0
Okładka ksiązki - Ogród popiołu

Zagubiona wyspa na oceanie czasu. Miejsce dzikie i niegościnne, z którego nie da się uciec. Miejsce, gdzie Ulysses Moore nigdy nie chciałby postawić...

Lodowa kraina
Pierdomenico Baccalario0
Okładka ksiązki - Lodowa kraina

Jason, Julia, Anita i Rick powrócili do Kilmore Cove z niepokojącą wiadomością - wśród mieszkańców miasteczka ukrywa się zdrajca....

Powrót matki
Danuta Awolusi ;