Wiedźmag. Zimowe przesilenie. Tom 3

Trzeci tom trylogii o chłopcu, który zrobi wszystko, aby zawalczyć z ciemnością i udowodnić, że magia powinna pomagać i czynić dobro!

Zbliża się zimowe przesilenie i jak co roku rodzina Astera czeka na Zimowy Festyn.

Spotyka się wtedy w Crux na szczycie góry. To supermagiczne miejsce, w którym zbiegają się linie geomantyczne. Tam organizuje się i celebruje Jolrun - magiczny turniej. Chociaż Aster bardzo chciałby wziąć w nim udział, mama stanowczo mu to odradza. Jej zdaniem ludzie nie są gotowi na czarującego wiedźmaga.

Chłopiec jednak, za namową przyjaciół, postanawia spróbować. Wierzy, że pokazanie innym swojej natury może pomóc zmiennokształtnym dziewczynom i chłopakom pragnącym czarować.

Tymczasem Ariel, która trenuje magię w domu Astera, ma dziwny sen.

Czy zdecyduje się sprawdzić, gdzie leżą granice jej mocy?

Czy Aster będzie miał szansę udowodnić swojej rodzinie, że należy mu się korona z zaczarowanych kwiatów?

Informacje dodatkowe o Wiedźmag. Zimowe przesilenie. Tom 3:

Kup książkę Wiedźmag. Zimowe przesilenie. Tom 3

Wiedźmag. W ukryciu. Tom 2
Molly Ostertag0
Okładka ksiązki - Wiedźmag. W ukryciu. Tom 2

Drugi tom magicznej trylogii o chłopcu, który odważył się czarować! Aster i jego rodzina przyzwyczajają się do niekonwencjonalnego talentu chłopca do...

Wiedźmag. Tom 1
Molly Ostertag0
Okładka ksiązki - Wiedźmag. Tom 1

Czy sprzeciwisz się tradycji, żeby uratować swoją rodzinę? Aster żyje w magicznym świecie, w którym jego rodzina zajmuje się czarami. W tej społeczności...