Wiosna w kuchni Pięciu Przemian

Oto nie lada gratka dla miłośników gotowania według kuchni Pięciu Przemian i dla tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w tej metodzie pierwsza z serii czterech książek kulinarnych na każdą porę roku.

Wiosna w kuchni Pięciu Przemian to zbiór ponad stu autorskich przepisów na dania wegetariańskie, a także bezglutenowe opatrzonych zdjęciami apetycznych potraw.

Przepisy dopasowane zostały do konkretnej pory roku z zachowaniem zasad Pięciu Przemian, dotyczących składników, przemian i smaków. W sześciu rozdziałach zawarte zostały przepisy na wiosenne zupy, surówki i sałatki, warzywa gotowane, duszone i pieczone, dania główne, przekąski i dodatki oraz desery.

To twój osobisty przewodnik po kuchni Pięciu Przemian, dzięki któremu:

Poznasz składniki, tajniki, receptury i nowe smaki; Rozwiniesz swój potencjał kulinarny oraz nauczysz się komponować pyszne, zdrowe i zrównoważone posiłki powiązane z wiosną; Nauczysz się wsłuchiwać w swój organizm, przywrócisz mu równowagę, a przede wszystkim osiągniesz pełną harmonię w życiu.

Poznaj prosty sposób na zdrowe i pyszne potrawy, przygotowywane z sezonowych, ogólnodostępnych składników!

Informacje dodatkowe o Wiosna w kuchni Pięciu Przemian:

Przeczytane:2013-03-26, Ocena: 6, Przeczytałam,
Praktyczne gotowanie według Pięciu Przemian
Anna Czelej0
Okładka ksiązki - Praktyczne gotowanie według Pięciu Przemian

Gotowanie według Pięciu Przemian to bardzo prosty sposób, który uzdrowi Twoją kuchnię. Technika gotowania opracowana została w starożytnych Chinach i jest...

Zima w kuchni Pięciu Przemian. Przepisy wegetariańskie
Anna Czelej0
Okładka ksiązki - Zima w kuchni Pięciu Przemian. Przepisy wegetariańskie

To już ostatnia książka z serii W kuchni Pięciu Przemian, z której ponad 100 przepisów nie tylko wzbogaci twój zimowy jadłospis, ale...