Wyspy Kanaryjskie. Udane Wakacje. Wydanie 1

Ruszajcie w świat z przewodnikami Michelina!

Wyspy Kanaryjskie, to archipelag kilkunastu wysp, z których kilka jest licznie odwiedzanych przez turystów, bo sezon trwa tu cały rok! Podróżujący znajdują wytchnienie na słonecznych plażach, podczas spacerów po wulkanicznych skałach czy nurkując w okolicznych zatokach. Bogate w atrakcje wyspy przyciągają nawet najbardziej wybrednych turystów. Przewodnik Michelin podpowie każdemu co warto, a co koniecznie trzeba tu zobaczyć.

Zapraszamy w podróż po najwspanialszych regionach świata.

W trzech częściach przewodnika z serii "Udane wakacje" znajdziecie niezbędne informacje o celu Waszej podróży:

informacje praktyczne - przydatne przed i w trakcie podróży zaproszenie do podróży - część prezentująca informacje geograficzno-historyczne i kulturowe Wyspy Kanaryjskie - rozdziały proponujące trasy zwiedzania miast i opisujące interesujące miejsca

Gwiazdki (tradycyjny system oceny atrakcji turystycznych)
*** zobacz koniecznie
** warto odwiedzić
* godne uwagi

Precyzyjne mapy

mapa Wysp Kanaryjskich na wewnętrznej stronie okładki mapy najważniejszych miast

Informacje dodatkowe o Wyspy Kanaryjskie. Udane Wakacje. Wydanie 1:

Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: 2012-05-28
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Wyspy Kanaryjskie. Udane Wakacje. Wydanie 1

Wyspy Kanaryjskie. Udane Wakacje. Wydanie 1 - opinie o książce

Teneryfa. Na granicy Europy i Afryki. Przewodnik rekreacyjny. Wydanie 1
Berenika Wilczyńska0
Okładka ksiązki - Teneryfa. Na granicy Europy i Afryki. Przewodnik rekreacyjny. Wydanie 1

Pośród wód Atlantyku, w pobliżu wybrzeża Afryki, a jednocześnie w zasięgu kultury europejskiej, leżą wyjątkowo piękne Wyspy Kanaryjskie,...

Fuerteventura. Perła Wysp Kanaryjskich. Przewodnik rekreacyjny. Wydanie 1
Berenika Wilczyńska0
Okładka ksiązki -  Fuerteventura. Perła Wysp Kanaryjskich. Przewodnik rekreacyjny. Wydanie 1

Do kanaryjskiego archipelagu kilkunastu wysp, położonych u wybrzeży północno-zachodniej Afryki, a należącego do Królestwa Hiszpanii, zalicza się Fuerteventura...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;