Zarządzanie sprzedażą

Zadaniem menedżera sprzedaży jest pozyskanie wysoce skutecznego zespołu profesjonalnych handlowców, zarządzanie jego pracą i motywowanie go do osiągania ponadprzeciętnych wyników. Ten niewielki, ale treściwy poradnik ujawnia, co należy robić, by wywiązać się z tej roli.

Brian Tracy, światowej sławy ekspert w kwestii zarządzania i przywództwa, poświęcił lata pracy, by odkryć, co odróżnia wybitnych menedżerów sprzedaży od całej reszty - a teraz podaje w pigułce szczegóły ich prostych, ale niezwykle skutecznych strategii. Z książki dowiesz się między innymi, jak:

- pozyskać bezkonkurencyjnych sprzedawców - i zapewnić im jak najlepszy start,

- opracować plan działań sprzedażowych,

- obudzić w zespole poczucie wspólnego celu,

- właściwie motywować ludzi,

- podnosić ich samoocenę i tym samym zwiększać zyski,

- okazywać szacunek i uznanie,

- prowadzić twórcze dyskusje,

- przeprowadzać konstruktywne oceny pracownicze,

- świecić przykładem i być inspiracją dla swoich ludzi.

Zacznij od zaraz: bądź inspiracją dla swoich sprzedawców, zwiększ wyniki całego zespołu i nadaj rozpęd swojej karierze!

Brian Tracy jest jednym z najlepszych profesjonalnych mówców na świecie. Otworzył, zbudował, zarządzał i kierował 22 biznesami

z różnych branż. Co roku prowadzi konsultacje dla ponad 250 000 osób w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Europie i Azji. Jego prezentacje, przemowy i seminaria są specjalnie przygotowane i dostosowane do różnych grup odbiorców. Opisuje się je jako ,,inspirujące, zabawne, informujące i motywujące". Tracy pracował z ponad 500 korporacjami, wygłosił ponad 2000 wykładów i przemawiał dla ponad 2 000 000 ludzi.

Informacje dodatkowe o Zarządzanie sprzedażą:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2016-09-16
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Zarządzanie sprzedażą

Zarządzanie sprzedażą - opinie o książce

znany z pragmatycznego podejścia do biznesu, zwraca uwagę na alarmujący fakt: nieskoordynowany sprzedawca bez wyraźnie wyznaczonych celów efektywnie pracuje tylko 90 minut dziennie. To spostrzeżenie staje się punktem wyjścia do dogłębnej dyskusji o znaczeniu efektywnego zarządzania, ustalania celów i motywowania zespołu. Tracy podkreśla, jak istotne jest stworzenie systemu, który pozwala na skuteczne zarządzanie czasem i zasobami sprzedawców. W książce znajdziemy szereg technik i strategii dotyczących ustalania realistycznych celów, monitorowania postępów oraz zapewniania odpowiedniego wsparcia i szkolenia dla zespołu. Co ciekawe, autor nie ogranicza się tylko do zarządzania. Dużo uwagi poświęca również technikom sprzedaży, które mogą znacząco zwiększyć efektywność sprzedawców. Szczegółowo omawia metody komunikacji z klientami, negocjacji oraz budowania długotrwałych relacji biznesowych Książka ta wyróżnia się głębią analizy i praktycznym podejściem do rozwiązywania problemów, co czyni ją cennym zasobem dla każdego menedżera sprzedaży. Tracy nie tylko diagnozuje błędy, ale również oferuje narzędzia do ich eliminacji. "Zarządzanie sprzedażą" to lektura, którą polecam każdemu menedżerowi sprzedaży, bez względu na wielkość jego zespołu czy branżę. Autor nie tylko wyjaśnia, jak zarządzać, ale też jak inspirować i motywować zespół do lepszej pracy. To prawdziwa skarbnica wiedzy na temat efektywnego zarządzania zespołem sprzedażowym. To książka, która pomoże Wam zmienić nieskoordynowane działania w dobrze naoliwioną maszynę sprzedażową. Gorąco polecam!
Zarabiaj więcej i awansuj szybciej
Brian Tracy0
Okładka ksiązki - Zarabiaj więcej i awansuj szybciej

Bestsellerowy autor Brian Tracy pokazuje, jak w każdej pracy zastosować sekrety i strategie najlepiej opłacanych ludzi w branży i zyskać większą wartość...

Brian Tracy i Uniwersalne prawa sukcesu
Brian Tracy0
Okładka ksiązki - Brian Tracy i Uniwersalne prawa sukcesu

"Umiejętność zdyscyplinowanego zachowania, by zrezygnować z natychmiastowej satysfakcji w zamian za większą nagrodę w dłuższej perspektywie, jest...