Zespoły napięć

Janusz Wiśniewski już w swojej pierwszej bestsellerowej powieści "S@motność w Sieci" zaprezentował się jako wnikliwy i życzliwy obserwator kobiecej duszy. W zbiorze opowiadań "Zespoły napięć" opisuje konsekwentnie świat kobiet: uważa, że jest zupełnie inny niż świat mężczyzn. A także lepszy, ciekawszy, bogatszy w przeżycia. Bardziej i częściej wzruszający. I o tych wzruszeniach jest ta książka.

Informacje dodatkowe o Zespoły napięć:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: b.d
ISBN: 83-7337-887-1

Kup książkę Zespoły napięć

Zespoły napięć - opinie o książce

Ciekawa i niezwykła książka. Emocje bohaterek opisane w opowiadaniach są bardzo silne i zrobiły na mnie duże wrażenie. Ja przeczytałam jednym tchem Polecam gorąco. Mężczyzna piszący o psychice kobiet, zasługuje na pochwałę, ja podziwiam.
Avatar użytkownika - violabu
violabu
Przeczytane:2002-02-01, Ocena: 4, Przeczytałam, 2012 i wcześniej, Mam,
Nie wierzę, że "Zespoły napięć" napisał Janusz Leon Wiśniewski. Nie wierzę, że napisał tę książkę mężczyzna. Naprawdę. Autor (autorka?) zagląda w głąb duszy kobiety tak mocno i wyraża ją tak zaskakująco szczegółowo i celująco, że tylko kobiecy punkt widzenia może być tu przedstawiony. Bo czyż mężczyzna tak myśli i czy wogóle wie, że kobieta potrafi się zastanowić idąc o świcie do sklepu: O której ta ekspedientka musiała wstać, aby móc zrobić na szóstą tak idealny makijaż?
Avatar użytkownika - chimerzasta
chimerzasta
Przeczytane:2022-12-24, Ocena: 6, Przeczytałam, Czytam regularnie w 2022 roku,

Rewelacyjne, dogłębne ale subtelne studium kobiecej duszy. Nie żaden pseudo-poradnik, tylko prawdziwe, życiowe opowiadania, wywołujące refleksję, smutek, ale i radość, czy raczej wesołość, nadzieję. Polecam również mężczyznom

Avatar użytkownika - Dominika_21
Przeczytane:2014-04-08, Ocena: 4, Przeczytałam,
Loneliness on the net
Janusz L.Wiśniewski0
Okładka ksiązki - Loneliness on the net

A more contemporary story would be impossible: the Internet, pagers, airline e-tickets, genome decoding, text messages. And it's a classic love story....